Портрет Америки

10.01.2016

Переглядів: 1508

http://chytay-ua.com/

Представляємо вам чудовий список американських новел. Таких письменників ви не часто зустрінете в топ списках, але вони від цього не стали менш цікавими. Тому Читай.ua відкриває іншу Америку.

Завдяки цим новелам можна краще зрозуміти проблеми Америки першої половини минулого століття, побачити які настрої були в пересічних американців. Пропонуємо вам топ 5 новел американських письменників ХХ століття, котрі можна прочитати за одну годину.

1. Уїллард Мотлі “Майже білий юнак”
Автор нікого не засуджує, не старається показати нам когось хорошим чи поганим персонажем. Він зображає нам людей такими, якими вони є насправді. Бо люди – це просто люди.

2. Фленнері О’конор “Добру людину важко знайти”
Людей вбивають деколи просто так. І все. Просто вбивають, без врахування її добрих вчинків і її прекрасного характеру. Не зважаючи на її плани і мрії. Бо таке життя.

3. Джон Апдайк “Голубине пір’я”
Ми не досконалий витвір цього світу. Не ми його творці і не нам залишатися у ньому вічно. Таке просте правило, але людина втративши віру у щось вище, втрачає і розуміння своєї ролі у світі. Але нам усе пригадають.

4. Джейс Болдуїн “Лише ранок та вечір і скоро”
Нам комфортно, не там де ми народилися, а там де ми можемо себе відчувати Людиною. В ідеалі це має бути одне і те саме місце. Але ми забуваємо, що насправді не місця творять щастя, а люди.

5. Джойс Керол Оутс “Здійснення бажань”
Мрійники готові багато до чого, навіть не підозрюючи, що бажання збуваються. А вони таки збуваються і перетворюються на буденність. А мрійники залишаються мрійниками. Це правда життя, кінцева істинна і не завжди щаслива. Адже чи справді ми знаємо чого бажаємо. 

Слідкуйте за нашими найцікавішими публікаціями в соціальних мережах Facebook і ВКонтакті

Мар`яна Паславська

Редакторка, відповідальна за SEO сайту.

Сторінка автора в Facebook

author photo