Новинки березня від видавництва Наш Формат

04.04.2017

Переглядів: 1500

http://chytay-ua.com/

Пропонуємо вам 5 березневих новинок видавництва Наш Формат. 

Адам Джонсон «Усмішки долі»

Джонсон, Адам. Усмішки долі / Адам Джонсон ; пер. з англ. Дмитро Кожедуб. – К. : Наш формат, 2017. – 224 с.

«Усмішки долі» — шість окремих оповідань. Суміш реальності і вигадки, коміксів і традиційного оповідного жанру. Адам Джонсон віртуозно порушує суспільно-моральні проблеми. На тлі новітніх технологій в його текстах розквітають до болю знайомі теми війни, смертельних хвороб, стихійних лих та стосунків.

«Усмішки долі» стали переможцем National Book Award та The Story Prize, фіналістом Los Angeles Times Book Prize, увійшли у десятку найкращих книжок року за версією San Francisco Chronicle, USA Today і Miami Herald. Цю збірку визнали одним із найкращих видань 2015 року The Washington Post, The Daily Beast, Los Angeles Magazine, The Independent.

Тематика

Оповідання, художня ітература, сюрреалізм, технології, стосунки.

Автор

Адам Джонсон — лауреат Пулітцерівської премії за відомий роман про Північну Корею «Син начальника сиріт», є одним з найбільш провокаційних і впливових авторів Америки. Критики порівнювали його з Куртом Воннеґутом, Девідом Мітчеллом, і Джорджем Сондерсом, а нова книжка Джонсона «Усмішки долі» лише підтвердила його репутацію одного з найоригінальніших письменників.

Раян Голідей «Напролом»

Голідей Раян. Напролом / Раян Голідей ; пер. з англ. Олександра Асташова. – К. : Наш формат, 2017. – 168 с.

Перешкод не уникнути. Вони розчаровують і паралізують сучасне суспільство. Та годі їх сприймати негативно, вважає медіастратег Раян Голідей. Адже кожна перешкода — це можливість перевірити себе, спробувати щось нове і, врешті-решт, вийти переможцем.

Використовуючи принципи стоїків, автор допоможе побачити ситуацію в цілому і зосередитися на тому, що можна змінити. Навчить, як стати емоційно стійкішим, знаходити у проблемах можливості і виробити імунітет до труднощів.

«Напролом» — улюблена книжка Арнольда Шварценеггера, спортсменів світового класу, коучів, політичних лідерів, телевізійників. Перекладена на 17 мов.

Тематика

Нон-фікшн, саморозвиток, мотивація, лідерство, стоїцизм, селфмейд.

Автор

Раян Голідей — медіастратег і письменник. Консультував авторів бестселерів і зіркових музикантів. Працював директором з маркетингу в American Apparel, прославившись ефективними рекламними кампаніями. Написав чотири книжки, активно ділиться досвідом у New York Times, AdAge, Fast Company.

Мілтон Фрідман «Капіталізм і свобода»

Фрідман Мілтон. Капіталізм і свобода / Мілтон Фрідман, Роуз Фрідман ; пер. з англ. Н. Рогачевська. — К. : Наш формат, 2017. — 216 с.

«Капіталізм і свобода» — класика політико-економічної літератури ХХ століття — як ніколи актуальна для України. Нобелівський лауреат Мілтон Фрідман розглядає зв’язок між економічною та політичною свободою. Він описує, чому варто обмежити вплив держави в економіку, децентралізувати владу, забезпечити гнучкий валютний курс, роздержавити сфери освіти і соціального забезпечення.

За версією журналу Time, «Капіталізм і свобода» входить у сотню найкращих нон-фікшн книжок, написаних англійською мовою з 1923 року. Перекладена на вісімнадцять мов, англійською продано півмільйона примірників.

Тематика 

Політика, економіка, лібералізм, фінанси, свобода, капіталізм.

Автор

Мілтон Фрідман — американський економіст, професор Чиказького університету, президент Американської економічної асоціації. Лауреат Нобелівської премії з економіки за роботи зі споживчого аналізу, грошово-кредитної теорії і демонстрацію складності стабілізаційної політики (1976).

Волтер Айзексон «Інноватори. Як група хакерів, геніїв та ґіків здійснила цифрову революцію»

Інноватори. Як група хакерів, геніїв та ґіків здійснила цифрову революцію / Волтер Айзексон ; пер. з англ. Дмитра Гломозди. — К. : Наш формат, 2017. — 488 с. 

Мало хто знає, що теорію сучасного цифрового світу сформулювала жінка ще в середині ХІХ століття; і не будь-хто, а донька самого Байрона — леді Лавлейс. За півтора століття цифрову еру наближали багато людей, проте більшість так і залишилася в тіні. Це книжка про різні етапи цифрової революції, про ґіків, хакерів і мрійників, які кардинально змінили світ і підхід до бізнесу. Вона про диваків, яким нині людство завдячує електронним комфортом: Алана Тюрінга, Біла Ґейтса, Стіва Возняка, Стіва Джобса, Ларі Пейджа та інших. З неї ви дізнаєтеся про глибокі інновації і роль творчої співпраці в історії людства.

Книга «Інноватори» визнана найкращою книжкою за версією New York Times, Financial Times, Washington Post.

Тематика

ІТ, бізнес, біографії, інновації.

Автор

Волтер Айзексон — американський журналіст, письменник і біограф, головний редактор журналу Time, президент Аспенського інституту, автор біографій Стіва Джобса (екранізована 2015 року), Альберта Ейнштейна, Генрі Кісинджера, Бенджаміна Франкліна.

Деніел Белл «Китайська модель»

Белл Деніел. Китайська модель/Деніел Белл ; пер. з англ. О.Демянчук. – К.: Наш формат, 2017. – 312 с. 

На Заході політичні системи звикли ділити на «хороші» демократії і «погані» авторитарні режими. На думку Деніела Белла, нинішній політичний режим Китаю стоїть десь посередині між двома крайнощами. Він вважає, що так званий тамтешній комунізм останніми роками трансформувався в політичну меритократію. Чим характеризується «політична меритократія»? Яких вад цього режиму слід уникати? Які його беззаперечні переваги не можна ігнорувати і як їх успішно поєднати з демократичними цінностями?

«Китайська модель» була визнана одним із найкращих видань 2015 року за версією Financial Times. 

Тематика

Історія, управління, політика, демократія, Китай, меритократія.

Автор

Деніел Белл — політолог, колумніст Huffington Post, Guardian та Project Syndicate. Деніел Белл багато років провів у Китаї, досліджуючи тамтешній режим і порівнюючи його із західними системами управління. Викладає в університеті Ціньхуа в Пекіні. 

Редакція Читай

Редакція літературного порталу Читай

author photo