Аллан і Барбара Піз "Мова взаємовідносин"

09.02.2016

Переглядів: 2139

http://chytay-ua.com/

До прочитання цієї книги мене спонукали життєві обставини. Мене кинула дівчина, з якою у нас все було гаразд, без суперечок та непорозумінь. Проте одного дня, зі слізьми на очах, вона повідомляє, що це кінець стосунків. Мені було насправді не по собі, протягом певного часу ходив в роздумах – чому ж стається так, що люди перестають бачити один в одному те, що бачили раніше? Чому любов з часом зникає? І що взагалі таке «любов»? Що відбувається з організмом в цьому стані, і як продовжити ці процеси якнайдовше?

Натрапив десь в нетрях інтернету на дану книгу, одразу скажу, вона мені сподобалась і я знайшов те що шукав. По-іншому почав дивитися на стосунки, на поняття «любов», на образи і ревнощі, які часто виникають між чоловіком та жінкою. Зрозумів, що нічого не знав про стосунки до цього.

Автори приводять приклади життєвих ситуацій, часто з власного прикладу, це додає цікавості написаному. Якщо у вас є пара, то я б порадив читати цю книгу разом, особливо якщо діло йде до весілля, «Мова взаємовідносин» має стати настільною книгою вашої сім’ї. Подумати – а як ви ведете себе в описаних ситуаціях і чи будете робити так само після прочитаного? Головна ідея – усвідомлення того, що чоловіки та жінки різні у світосприйнятті та емоційному плані, ані гірші, ані кращі – різні. Взагалі ви знали що формує з нас чоловіка або жінку? Чому Андрій народився Андрієм, а Олена – Оленою,  чому Ігор має жіночі риси характеру, а Вікторія любить дивитися футбол? Все це має логічне пояснення, як і те що ваша любов, стала любов’ю для когось іншого.

Можливо книга буде не цікава заядлим романтикам-ідеалістам, які вважають любов вищою силою, яку не можливо пояснити фізіологічно, що це магія, однак магія – діло шаманів або факірів, відірваних від реальності. Я прихильник фактів.

Я не перестав вірити в любов і справжні щирі та гармонійні стосунки. Це прекрасне почуття, особливо якщо воно взаємне, робить нас щасливішими. Однак, щоб такі стосунки були можливі, потрібно знати їх природу. Всьому необхідно вчитися і дана книга допоможе робити менше помилок і більше розуміти один одного.

P.S. В тієї дівчини невдовзі з’явився новий хлопець. В них любов. Я б радив їм відкрити «Мову взаємовідносин», щоб не повторити мою історію.

Слідкуйте за нашими найцікавішими публікаціями в соціальних мережах Facebook і ВКонтакті.

Слава Славський

Головний редактор, книжковий пропагандист

Сторінка автора у Facebook

author photo