Книжковий Арсенал 2016. Видавництво Vivat

05.04.2016

Переглядів: 1654

http://chytay-ua.com/

Скоро в Києві відбудеться подія, яку чекають усі книголюби України. В цей день до столиці з'їжджаються відомі письменники, видавці, поети і віданні прихильники книжок. Книжковий Арсенал 2016 року грандіозне дійство. І Читай.ua не може пропустити цю подію.

Ми підготували для вас списки книжкових новинок від різних українських видавництв. Тому готуйте ваші гаманці. Адже, з пустими руками з київського арсеналу ніхто не поїде.

Наша перша стаття про книжкові новинки від видавництва Vivat. 5 книжкових новинок, які спеціально підготовлені до грандіозної літературної події весни - Книжкового Арсеналу 2016.

1. Перше місце посідає найактуальніша книга для українського сьогодення – «Ігри відображень» про формування іміджу України на міжнародній арені.

Автори: науковий співробітник Інституту історії України НАН України – Тетяна Водотика та відомий в Україні політичний експерт Євген Магда. Гострота питань, яку вони піднімають у своєму виданні, покликана "розбудити" кожного українця. У чому полягає сутність міжнародного іміджу України? Як на нього можна впливати та трансформувати його на всіх рівнях – від президентів до туристів? Як Україна мусить навчити приємно дивувати світ? Поради та висновки подаються просто та лаконічно.

Друге та третє місце найочікуванішої п’ятірки посідають видання, що відзначені Нобелівською премією (2015) – художні репортажі Світлани Алексієвич "У війни не жіноче обличчя" та "Цинкові хлопчики".

2. "Цинкові хлопчики" Світлани Алексієвич. Видавництво Vivat

Це "правда життя" без радянської цензури. Це спогади про війну, яка поклала початок краху СРСР. Викарбувані на папері відверті свідчення Афганців, публікація яких у 1989 році спричинила ефект розірваної бомби у радянському суспільстві. У книзі передано горе матерів "цинкових хлопчиків". Вони будь за що прагнули дізнатися правду про те, як і за що воювали та гинули в Афгані їхні сини.

У 1992 році за цю книгу Світлану Алексієвич судили в Білорусі "за наклеп" — чинним судом, із прокурором, громадськими обвинувачами та «групами підтримки» у владі та пресі. Матеріали цього ганебного процесу також вміщено в нову редакцію "Цинкових хлопчиків", 2016. Сьогодні видання перекладено 20-ма мовами.

3. Світовий бестселер "У війни не жіноче обличчя" Світлани Алексієвич. Видавництво Vivat

Це реальні розповіді, що торкають за живе. Кричущі сповіді сотень жінок, яким довелося пережити часи Другої світової війни. Вони брали у руки зброю та захищали рідну землю від фашизму. Вперше, порізане цензурою, видання вийшло у 1983 році. Сьогодні «відроджений» та доповнений варіант всі охочі зможуть придбати на грандіозному святі Книги у Києві.

4. Унікальне видання від журналістки Олени Рачової та фотокореспондентки Ганни Артем’євої – мемуари "58 стаття. Невилучене".

Книга-істина. Свою молодість згадують ті, що пройшли крізь ГУЛАГ по обидви боки колючого дроту: і засудженні, і працівники в’язниці. Це розповіді наших дідусів та бабусь, що були засуджені за 58 статтею ("Антирадянська пропаганда"). У виданні вони діляться про свої цінності, ідеали, розповідають про кохання, дружбу та взаємодопомогу  там, де було все спрямоване на знищення. Розповідають про ненормальне, часто нестерпне, але все ж таки справжнє життя.  Це книга про дві сторони Росії – про тих кого засудили і тих, хто засудив!

5. Монографія "В’ячеслав Чорновіл: дух, що тіло рве до бою" Василя Деревінського

Видання розкриває феномен В’ячеслава Чорновола, його багатогранну, харизматичну та яскраву постать. Монографія окреслює важливі моменти життя лідера Народного руху України та народного депутата України, журналіста. У виданні досліджуються основні чинники формування його світогляду й активної громадської позиції. Розкриваються найбільш ймовірні причини смерті легендарної постаті.  

Слідкуйте за нашими найцікавішими публікаціями в соціальних мережах Facebook і ВКонтакті.  

Редакція Читай

Редакція літературного порталу Читай

author photo