Книжкові дарунки для чемних і не дуже

17.12.2016

Переглядів: 2509

http://chytay-ua.com/

Зовсім скоро до усіх прийде Святий Миколай та покладе під подушку замовлені подарунки. І він приходить не тільки до дітей. Дорослі теж його чекають. Тому, якщо ти ще не написав листа Миколаю, то швидше виправляй свою помилку.

Усі ми знаємо, що найкращий подарунок – це книжка. Тож не забуть вписати її у свій лист-побажання.

А це наші поради, які книжки найкраще замовляти в Святого Миколая.

1. Луїза Мей Олкот "Маленькі жінки"

Дуже зворушлива, добра і душевна історія. Тут розповідається, як потрібно вірити в людську доброту і благородність. Цю книжку може читати як дорослий, так і підліток. Бо вона про Щастя.

Як читати? – З чашкою какао.

2. Юстина Соболевська "Книжка про читання"

Взявши до рук "Книжку про читання" можете забути про всі проблеми, життєві перипетії та повсякденну суєту. Книжка про улюблену річ усіх книголюбів – читання. Така книжка – це чудова можливість присвятити час читанню у чистому вигляді.

Як читати? – З чашкою гарячого шоколаду.

3. Дзвінка Матіяш "Марта з вулиці святого Миколая"

Здається, черпаєш ніжність і спокій, тому що саме з такою думкою Дзвінка Матіяш її і написала. Чудо завжди повинно бути теплим, щастя – лагідним, а Різдво – сімейним. Тепла і ніжна книжка.

Як читати? – З чашкою чорного чаю, з шматочками цитрусу.

4. Стівен Гокінг, Люсі Гокінг "Джордж і таємничий ключ до Всесвіту"

Вас очікує надзвичайна і захоплююча мандрівка Всесвітом. Уся книжка – це радість, пригоди, гумор, дружба і доброта. Цікава книжка як батькам, так і їхнім дітям. Усі будуть задоволені таким подарунком від Святого Миколая.

Як читати? – З чашкою смачної кави.

5. Ольга Франко "Практична кухня"

Смачна книжка в усіх свої проявах. Призначена для людей, не позбавлених фантазії. Тут ви прочитаєте рецепти традиційних українських страв. І, звичайно, рецепти солодощів. Невістка Франка радить тільки найкраще.

З чим читати? – З чашкою барбарисового соку.

Мар`яна Паславська

Редакторка, відповідальна за SEO сайту.

Сторінка автора в Facebook

author photo