Презентація "Шевченко на кожен день"

23.01.2019

Переглядів: 705

http://chytay-ua.com/

ПРЕС-РЕЛІЗ ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ ТА ОДНОЙМЕННОГО ПРОЕКТУ «ШЕВЧЕНКО НА КОЖЕН ДЕНЬ: З ЯНІНОЮ СОКОЛОВОЮ»

31 січня о 19:00 у Києві відбудеться прем’єрна презентація книги та однойменного проекту «Шевченко на кожен день: з Яніною Соколовою». Локація заходу — книгарня-кав’ярня «Довженко книги.кава.кіно» (вул. Васильківська, 1, будівля Довженко-Центру).

Головна мета проекту — зробити «Кобраз» настільною книгою українців та глибше розкрити Т.Г. Шевченка через його маловідомі твори.

Вірші розподілені на пори року та за датами на щоденне читання.
Особливість книги в тому, що на десятках сторінок розміщені QR- коди, відскакувавши які читач потрапляє на YouTube-канал з відеочитанням віршів у виконанні Яніни Соколової, професійної телеведучої, акторки та співавторки проекту «Шевченко на кожен день».

Окрім відеочитання, книга включає QR-коди з переходом на 12 промороликів на соціально-важливі теми. В них зміст роликів розкривається за допомогою відеоряду з архівних джерел або знятих спеціально в рамках проекту. Дії відбуваються під читання віршів Т.Г. Шевченка.

Партнерами проекту «Шевченко на кожен день стали» інформаційні портали та телевізійні вісники «Новое Время», «Еспресо», «5 канал», «Цензор.НЕТ», «UA|TV», громадські організації з популяризації книжкової справи «ЛітЦентр», «Читай.ЮА», масштабна українська типографія «Глобус» і радіо «Країна ФМ». Захід відбудеться за участю авторів проекту, Міністра культури України Євгена Нищука, представників ЗМІ, партнерів проекту, громадських діячів. Запрошуємо долучитися всіх охочих!

ВХІД НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ ВІЛЬНИЙ. Проект триватиме календарний рік (починаючи з жовтня 2018 року). Книга доступна для замовлення на сайті видавництва «Фоліо», інтернеткнигарнях партнерів видавництва та офлайн-книгарнях. Автор і спонсор проекту — генеральний директор видавництва «Фоліо» Олександр Красовицький.

Редакція Читай

Редакція літературного порталу Читай

author photo