Регіна Бретт "Будь дивом"

24.07.2019

Переглядів: 751

http://chytay-ua.com/

Кожна книжка «з`являється» у житті читача саме тоді, коли у цьому є найбільша потреба. Саме так сталося з мотиваційною книгою Регіни Бретт «Будь дивом». Цю книжку мені подарували з нагоди Дня народження два роки тому, але лише тепер, прочитавши її уважно та вдумливо, розповім про враження.

Книга написана у форматі «50 уроків, щоб зробити неможливе можливим». Життєві історії, які описано в книзі, надихають та мотивують. Присьменниця переборола онкологічне захворювання. В її житті було багато моментів відчаю та безнадії, але її книги спонукають вміти бути вдячним Всевишньому за кожний прожитий день, тому що: «Якщо ти сьогодні прокинувся, то у Бога ще є плани щодо тебе».

Виходити за межі зони власного комфорту завжди важко, але зміни – це завжди неминучий процес, без якого неможливе саме життя. Питання лише в тому, якими будуть ці зміни: на гірше чи на краще? Письменниця підводить до думки, що необхідною першочерговою умовою змін є прийняття ситуації такою, яка вона є. 

«Якщо хочеш, щоб в усьому світі сталися суттєві зміни, виконуй свої малі завдання з великою любов`ю, великою увагою, великою пристрастю. Просто прийми як даність роботу, родину, сусідів, свої завдання».

Ще однією дієвою порадою, як досягти успіху у кожній справі чи складній  ситуації, є така життєва істина: якщо ти хочеш здійснити неможливе, роби те, що тобі до снаги.

Книга допомагає повірити у свої сили, спонукає невпинно удосконалюватися, навіть якщо цей процес буде відбуватися повільно, на мінімально можливому для вас рівні. Її варто прочитати тим, хто втратив надію і хоче повернути віру у своє серце, адже без віри та вдячності неможливо досягти бажаного.

В тексті наголошується на тому, чому так важливо не бути байдужим і не боятися запитати: як я можу допомогти тобі, адже «те, що є важливим для нас, зовсім не обов`язво важливе для людини, якій ми хочемо допомогти».

Важливо усвідомити, чого саме людина прагне насправді. Щастя – це вибір кожного і для кожного воно своє. Для когось – у дітях, для когось – у грошах та подорожах, кар`єрі чи успішному бізнесі, а для когось – у здоров’ї близьких людей. 

Авторка утверджує думку, що кожна людина є неповторною та унікальною. Необхідно навчитися любити себе таким, яким ти є, і ставити конкретні цілі, яких можеш досягнути тут і тепер.

Секрет життя у тому, щоб вміти бачити і хотіти помічати радість у простих речах: заході сонця, чашці гарячого чаю, улюбленій роботі, усмішці близьких людей, довгоочікуваній подорожі чи просто важливому телефонному дзвінку, коли друг притає: як справи?

Бажання «мислити позитивно» і відкидати негативні думки у зручний для вас спосіб, наприклад, через молитву, слухання улюбленої музики, читання книги, медитації, чи духовних практик – це теж одна із важливих складових успіху, бо «у що віримо, того й досягаємо».

Мені найбільше імпонує думка про те, що гармонію з оточуючим світом варто шукати у власному серці та, насамперед, у власних думках. «Щастя потрібно шукати всередині себе...».

Ось як влучно письменниця пише про необхідність постійно вдосконалювати свої вміння, здібності, навики, незалежно від того, чим саме займаєшся: «Люби процес свого розвитку, адже ти незавершений продукт. Ти постійно розвиваєшся. Шануй прекрасний витвір Майстра. Відкривай план своєї душі. Твори.».

Окрім цього, письменниця закликає кожного читача прислухатися до власної душі, краще зрозуміти себе «...і почуєш те, що дехто називає тихим голосом Бога, а інші – інтуіцією».

Кожний, хто читатиме цю книжку, відкриє в ній те, що потрібне саме йому, щоб відчути цінність життя і продовжувати рух уперед всупереч обставинам і долі. 

«Ніколи не здавайся! Не відмовляйся від того, що тільки ти сам можеш дати світові. Поки ти ще тут, це означає, що тебе потребують.».

«Будь дивом» - книга, яка дарує надію, мотивує, надихає, вчить цінувати неповторність кожної миті життя. А як використати цей шанс – залежить від сили духу, наполегливості та бажання розвивати не лише тіло, а й розум.

Ігор Зіньчук

Філолог, автор книжкових оглядів, блогер, копірайтер

author photo