Книжковий Арсенал 2016. Видавництво Старого Лева

08.04.2016

Переглядів: 1662

http://chytay-ua.com/

Продовжуємо знайомити наших читачів з найцікавішими новинками Книжкового Арсеналу 2016. Редакція Читай.ua відібрала сім новинок від "Видавництва Старого Лева". Львівські видавці вміють почастувати книжкових гурманів різного віку. Тому в нашому списку можна знайти цікавинку для кожного, і навіть якщо ви не відвідаєте Книжкового Арсеналу, то це може стати приводом сходити до книгарні та вживу ознайомитися з новими, гарними та змістовними книгами.  

1. «Номінація. Всі твори»,  Юрко Іздрик

Під цією обкладинкою - найповніше зібрання прозових текстів Юрка Іздрика: від культових «Воццека», «Подвійного Леона», «Острова КРК» і до опублікованих у різних виданнях есеїв. Проза Іздрика - летка й нелінійна, це гра в мову і гра з мовою, велике творення і руйнування світу на різних рівнях.

2. «Життя Пі», Янн Мартел (переклад – Ірина Шувалова)

Роман Яна Мартеля був опублікований 2001 року і вже за рік став переможцем Букерівської премії та приніс автору справжнє визнання у світі літератури. Згодом книга була екранізована та стала ще популярнішою. Сьогодні продано понад  7 млн. примірників у світі і це не дивно, адже «Життя Пі» - не просто дивовижна історія співіснування індійського підлітка та бенгальського тигра на борту рятувальної шлюпки, що дрейфує протягом дев'яти місяців по просторах Тихого океану...  Це  - історія правди. Навряд чи знайдеться в сучасній літературі схожий пригодницький роман, так само щедро насичений роздумами про устрій нашого світу.

3. «Як розмовляти з дітьми про мистецтво ХХ століття», Француаза Барб-Галль

Ця книга зацікавить батьків та педагогів, які творчо підходять до розвитку дітей, а також — без жодних сумнівів! — усіх тих, хто хоче пізнати й оцінити мистецтво ХХ століття так щиро і відкрито, як діти. Щоб продовжити захопливу бесіду, розпочату в бестселері «Як розмовляти з дітьми про мистецтво», авторка пропонує ознайомитися з творчістю сучасних художників і по-справжньому зрозуміти й полюбити мистецтво, яке може здаватися найскладнішим для розуміння. Для цього вона радить забути про всі упередження та ярлики, відкинути непевність — і показує, як довіритися художникам, як перейнятися кожним, навіть найхимернішим, твором; вчить дивитися, бачити і... просто насолоджуватися.

4. «Це – Воргол», Кетрін Інгрем

Енді Воргол є однією з найвідоміших та найбільш суперечливих особистостей у мистецтві другої половини XX століття. Протягом усього життя він створював безліч історій навколо своєї персони та став основоположником поп-арту, довівши, що мистецтво може бути прибутковим. Ілюстрований життєпис художника, неймовірні факти з його біографії і знамениті картини, розкажуть про життя та творчість митця-новатора.

5. «Сузір’я Курки», Софія Андрухович, ілюстрації - Мар’яна Прохасько

Це історія про дитинство і старість, про зв’язок між живими істотами і природою, про емпатію і страхи, про бабусю і дівчинку, рись і кота, про курку Марічку і велику зоряну курку Іскру, яка дивиться з небес. Усіх героїв книжки – стареньку Марія, дівчинку Орисю, давніх друзів Кулінського і Зілінського, лісника батька Орисі – зіграли реальні люди, переважно мешканці села Криворівня. За ідеєю Мар’яни Прохасько, їхні фото читачі побачить у колажах книжки. А неймовірно тепле і розворушливе оповідання Софії Андрухович зачарує читачів красою полонин, карпатськиого зоряного неба і ціністю простих людських стосунків.

6. Арт-нотатник «Чарівний сад»

Арт-нотатник «Чарівний сад» - річ, яку хочеться тримати на своєму письмовому столі, носити всюди з собою. Вишуканий дизайн і тонке поліграфічне виконання роблять його справді мистецькою фішкою. На його сторінках з делікатними вкрапленнями малюнків культової ілюстраторки Джоанни Басфорд хочеться записувати свої найкращі ідеї, найпотаємніші мрії. Чудовий подарунок для того, хто цінує витончені речі.

Нотатник еліт-класу, виконаний на високоякісному шведському папері кремового відтінку Munken Print Cream, обрамлений у тверду палітурку із зкругленими кутами та тисненням золотою фольгою, стане чудовим подарунком близьким людям.  Для зручного пошуку в нотатнику вміщено ляссе.

 

7. «Джордж  і ключ від Всесвіту», Люсі та Стівен Гокінг (перекладач Ганна Лелів, обкладинка – творча майстерня Аґрафка)

Геніальний фізик Стівен Гокінґ разом із донькою Люсі запрошують тебе, любий читачу, у неймовірну мандрівку Всесвітом… верхи на астероїді! Які таємниці приховує Сусідський Сад? Що це за суперкомп’ютер, який уміє розмовляти? Чому не варто стрибати на кометі, коли вона мчить крізь космічний простір? І чи вдасться головному героєві — допитливому сміливцеві Джорджу — визволити свого приятеля з чорної діри? На сторінках цієї книги, сповненої гумору й карколомних пригод, розкрито найцікавіші загадки Всесвіту, а важливі наукові факти переплетено з веселими і часом небезпечними витівками. Це не лише захоплива історія про дружбу, космічні мандри та шкільні перипетії, а й неймовірна оповідь про те, як влаштований світ, у якому ми живемо.

Книга вийде з особливою палітуркою: під скретч-покриттям ховається загадка для маленьких та дорослих дослідників. Хочете знати, що намальовано під сірими плямами, - просто зітріть скретч-покриття монеткою. 

Слідкуйте за нашими найцікавішими публікаціями в соціальних мережах Facebook і ВКонтакті.

Редакція Читай

Редакція літературного порталу Читай

author photo