Травень і його новинки

04.06.2016

Переглядів: 1558

http://chytay-ua.com/

На календарі червень, а значить, час підбити підсумки і згадати, чим жив книжковий світ минулого місяця. Отже, ловіть 7 основних новин травня:

1. Ден Браун анонсував вихід дитячої адаптації "Коду да Вінчі". Вже в вересні світ побачить дитяча версія книги про дослідника символів професора Ленгдона. Як зазначив автор, цією книгою він хоче показати маленьким хлопчикам та дівчаткам, що наука - то круто та цікаво. Ну, добре, що тут можна сказати? Головне, аби майбутні дослідники не вирішили повторити долю головного героя книги і не пішли грабувати Лувр.

2. З бібліотеки Вернадського був викрадений найстаріший фоліант України. 16 травня невідомі викрали з Національної бібліотеки книгу Івана Федорова "Апостол". По факту крадіжки було відкрито кримінальну справу. А від себе додам, боги карми існують, хлопці. Поверніть книжку, гірше ж буде!

3. Касандра Клер випустить трилогію про Магнуса Бейна. Не встигли п'ятнадцятирічні дівчатка відійти від трагічного фіналу першого сезону "Сутінкових мисливців", як авторка "Міста Кісток" приголомшила армію фанаток новиною про нову трилогію. Перша книга про харизматичного чаклуна Магнуса має вийти не раніш 2017 року. Вона розкаже нам про його молодість, перше кохання та про те, що ж все таки сталося в Перу.

4. Макс Кідрук завершив написання нової книги. В травні світ побачила остання лекція проекту Quantum, де український Стівен Кінг вбивав у неокріплі мізки молоді основи фізики. Щойно ми перестали витирати сльози, що все закінчилось, як Макс на своїй сторінці у соцмережі  повідомив, що з результатом у 121 тисячу слів було завершено написання роману "Зазирни у мої сни". Вихід книги планується на вересень 2016. Тож що запасаємось валеріаною та чекаємо на прем'єру.

5. Джоан Роулінг анонсувала початок роботи над ілюстрованим виданням "Гаррі Поттера та таємної кімнати". Коли вийде фоліант - ще не відомо, але ми будемо чекати його перекладу видавництвом "А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га".

6. Роман «Добрі знамення» Террі Пратчетта та Ніла Ґеймана незабаром вийде на екрани у вигляді серіалу. Адаптацією шестисерійної стрічки займеться сам Ніл Ґейман. Нагадаю, що в "Добрих знаменах" йтиметься про кінець світу, який намагатимуться зупинити демон Кроулі та янгол Азірафаель.

7. КСД видав заключну книгу трилогії "Дому дивних дітей". Цього місяця в книжкові магазини надійшла у продаж заключна книга трилогії Ренсома Ріггза про дивних дітей. "Бібліотека Душ" розкаже нам про пригоди Джейкоба та Емми в пошуках викрадених дітей. А для тих, кому лінь читати, нагадую, що вже в жовтні цього року на екрани вийде фільм за першою книгою, режисером якого став Тім Бартон.

Ось такі новини турбували наші мізки минулого місяця. А ми з вами побачимось через 7 книжок та 30 днів. Читайте, воно того варте!

Завжди ваша, 

Книжкова Відьма

Слідкуйте за нашими найцікавішими публікаціями в соціальних мережах Facebook і ВКонтакті.