5 книжок, аби поплакати

14.06.2016

Переглядів: 5650

http://chytay-ua.com/

Літо - то не привід постійно радіти, правда ж? Тим паче, якщо подивитись, що діється за вікном. Інколи кожній порядній дівчинці набридає бути сильною та самодостатньою і дуже хочеться завернутись у ковдру, взяти до рук велику коробку чогось солоденького і вдосталь полити сльози. А щоб мати для такого настрою «офіційну причину», ловіть від мене суто суб’єктивний список книжок, при читанні яких вам гарантовані почервонілі очі та мокрі сліди на подушці. 

1. «Щоденник мавки» Дари Корній. Він авторки підліткового фентезі я чекала всього, але аж ніяк не книжку, при читанні якої не випускатиму з рук паперові хусточки, розмазуючи по обличчі залишки туші. Книга розповідає нам історію Магди, яка все свідоме життя спочатку була зразковою донькою, потім зразковою дружиною та матір’ю. І в один момент втратила все разом, поступившись своїм місцем під сонцем вертлявій та нахабній дівулі. Банальний до чортиків сюжет, скажете ви? Ех, не все так просто, як би того хотілось, бо горе з Магди зробило не просто сильну жінку, а справжнісіньку мавку! А це вже геть інша історія…

2. «Щасливі люди читають книжки і п’ють каву» Мартен-Люган Аньєс. Ще одна книга, сповнена втрат та горя. Головна героїня через страшну автокатастрофу втрачає коханого чоловіка та п’ятирічну доньку. В одну мить весь її світ руйнується, і аби вистояти в буремному потоці життя, героїня біжить із рідного і спокійного Парижа на задвірки Шотландії. Тут вона буде заново вчитися жити, надіятись і, що найголовніше, любити. Після прочитання вам гарантований приємний  кавовий післясмак, бо ми з вами точно знаємо, шо роблять щасливі люди!

3. «Ми були брехунами» Емілі Локхарт. Це не книга, це – джекпот для літа. Тут і підліткове кохання на тлі краси приватного острова та шикарного життя, і моральні проблеми багатіїв, і дорослішання, і таємниці, і трагедії. В «Брехунах» є все, чого можна чекати від легкого роману на один раз, і ще більше того, чого від нього аж ні як не чекаєш. Запасіться хустинками та корвалолом, в кінці книги вони вам ой як знадобляться!

4. «До зустрічі з тобою» Джоджо Мойєс. Книга в дусі голлівудської мелодрами (кіно по ній, до речі, виходить цього літа). Історія про просту дівчину Луїзу, яка влаштовується доглядальницею в дім прикутого до інвалідного крісла Вілла. Кінець, кажуть, такий сльозливий, що сусіди можуть занепокоїтись та викликати міліцію. Тому варто попередити їх завчасно, що сьогодні ви читаєте.

5. «Книжковий злодій» Маркуса Зусака. Ця книга – шедевр літератури і розповідати про неї, я думаю, не дуже й варто. Впевнена, що кожен, якщо не читав, то чув про неї стовідсотково. Єдине, що хочу додати, від «Книжкового злодія» хочеться не тільки плакати, а ще й жити.  

От такий він, мій суто суб’єктивний сльозливий список книжок.

Читайте, бо воно того варте. І пам’ятайте, якщо ви з’їли коробку цукерок до шостої вечора, то воно не рахується.

Завжди ваша,

Книжкова Відьма

Слідкуйте за нашими найцікавішими публікаціями в соціальних мережах Facebook і ВКонтакті.