Моноліт-Bizz: На що чекати?

15.03.2018

Переглядів: 1113

http://chytay-ua.com/

Відоме видавництво «Моноліт», яке має авторитет на ринку автомобільної літератури. «Моноліт-Bizz» — його нове відгалуження.

Активно зростаюче українське видавництво, займається перекладом на українську мову творів прогресивних європейських і американських авторів, та випускає книги, присвячені особистісному зростанню, лідерству, ораторському мистецтву, бізнесу, менеджменту та іншому. Багато з книжок, які потрапляють до асортименту видавництва, — справжні бестселери, які знайшли широку популярність у світі.

Лариса Парфентьєва «100 способів змінити життя»

Усе ще чекаєш, що хтось змінить твоє життя замість тебе? На жаль, це неможливо. Лише ти сам є впорядником власної долі. Проте ніхто не казав, що тебе не можуть трохи підштовхнути в потрібному напрямку.

Книжка «100 способів змінити життя» від Лариси Парфентьєвої — це збірка історій, що надихають. Вони підкажуть тобі, як усе ж таки почати життя з чистого аркуша. Така собі «сповідь» людини, що змогла обернути своє життя на 180 градусів.

Іра Баковецька-Рачковська «Пластилін»

Детективний роман з елементами психологізму «Пластилін» від Іри Баковецької-Рачковської — це неординарний, сміливий погляд на сутність буття й природу самовизначення людини. Це ніби прочинені двері у світ людської душі… Сюжет захоплює з перших рядків і «тримає» аж до кінця. Лінія головного героя закликає до багатогодинних міркувань щодо людського буття й заразом розбурхує найпотаємніші глибинні почуття й найвідвертіші емоції. Отже, буде цікаво!

Брюс Теркел «Усе про них. Розвивайте свій бізнес, фокусуючись на інших» 

Щоб створити гарний бренд, потрібно знати все про них. Про людей — потенційних споживачів вашого товару чи послуги. Що саме їм потрібно? Чого вони прагнуть понад усе? Що зможе задовольнити їх якнайкраще? Знайшовши відповідь на ці питання, ви зможете створити найкращий продукт.

«Усе про них. Розвивайте свій бізнес, фокусуючись на інших» Брюса Теркела — це книжка по те, що задоволення справжніх, глибинних потреб споживача і є секретом успішного брендингу.

Ігор Манн «Маркетинг без бюджету»

«Маркетинг без бюджету» — книжка, у якій зібрані способи, що допоможуть підвищити ваш прибуток узагалі чи майже без бюджету. Ідеї, запропоновані Ігорем Манном, стосуються таких сфер: маркетинг, реклама, продажі, PR, клієнтська лояльність, організація роботи. У книжці наведено кілька десятків перевірених практикою «рецептів», які точно допоможуть.

Таіс Золотковська «Пиши. Легкий шлях від ідеї до книжки»

Молоді автори — це квінтесенція думок та ідей. В одних вони хаотично рояться в голові, а в інших розставлені по уявних поличках. Зібрати їх докупи та змусити дружно взятися за руки не так уже й легко.  

«Пиши. Легкий шлях від ідеї до книжки» — творчий, інтерактивний та практичний путівник дорогами креативного письма. Ви дізнаєтеся, як розвинути талант, удосконалити письменницькі уміння та навички.

Ігор Манн «Номер 1» 

«Номер 1» — книжка про те, як стати першим на професійному ринку з багатьма конкурентами. Ви дізнаєтеся, як поставити мету, дослідити свої можливості (зробити аудит самого себе), розвиватися, досягати високих результатів та просуватися вперед. 

«Номер 1» — проста для розуміння книжка, яка надасть вам найкращі джерела інформації та порекомендує провідних спеціалістів.

Мар`яна Паславська

Редакторка, відповідальна за SEO сайту.

Сторінка автора в Facebook

author photo