Василь Махно "Дім у Бейтінг Голлов"

18.04.2016

Переглядів: 1738

http://chytay-ua.com/

8 історій про людей і їхні долі. Про життя в різних країнах і містах. Про їхні переживання, мрії і надії. Про кохання, дружбу і відданість. Про плани і наміри. Вони усі різні, не схожі між собою. Їх розділяють кілометри, століття, вулиці, переконання, погляди на життя і сам стиль життя. Але все ж таки є й спільне. Це Дім.

Дім не в розумінні будинку, який збудований  з дерева, цегли, чи інших матеріалів. А в розумінні чогось більш глобального. У цих історіях Дім відіграє головну роль. Дім  - це суміш усіх мрій, прагнень і дій. Це місце, де люди хочуть жити тепер і завжди. Де їх чекають. Де не потрібно вдавати щасливого, коли хочеться плакати. Де будуть розуміти і підтримувати.

Сюжет в кожній історії нестандартний і досить цікавий. Тут тобі і кохання двох людей, котрі за усіма суспільними стандартами ніколи б не мали покохати один одного, але доля, чи можливо вони самі, вирішила по-іншому. А наступна історія уже про важкі будні українських емігрантів в США, і їхні переживання. Адже вони їхали за кращим життям, а сталося усе навпаки. Далеко від Батьківщини вони шукають щастя і багатства, і якщо друге їм, деколи, вдається віднайти, то з щастям виникають труднощі.

Події про які розповідає Василь Махно позбавлені будь-яких висновків і повчань зі сторони автора. І цим історіям віриш. Бо вони правдиві. Усе це ми можемо почути кожного дня в автобусі, трамваї чи на ринку. Бо таких історій тисячі. А заслуга автора в тому, що він зумів пересічні історії перетворити в захоплюючі розповіді. Придавши їм чесноти і простоти. Без пафосу і узагальнень.

Окрема подяка автору за описи міст. Та з цією книгою можна сміливо їхати в Нью-Йорк, і вона буде кращою за усі ці путівники по місту, які сотнями продаються в аеропортах і туристичних агенціях. 

Книгу я прочитала за декілька годин. Та це й не дивно, там всього то 167 сторінок. Але вражень отримала цілий Атлантичний океан. Простота - ось як я можу одним словом описати "Дім у Бейтінг Голлов". Мені сподобалося усе.

Але, якщо все ж таки виділити найкращу розповідь, то це буде – На автобусній. Василь  Махно описав ситуацію, яку ми можемо побачити кожного разу, коли опиняєтесь на зупинці рейсового автобусу. Це якщо поверхнево зрозуміти цю історію. А якщо заглянути трішки глибше, то можна побачити історію усього життя нашої країни.

"Дім у Бейтінг Голлов" – це збірка історій, яким віриш до останньої сторінки.

Слідкуйте за нашими найцікавішими публікаціями в соціальних мережах Facebook і ВКонтакті.

Мар`яна Паславська

Редакторка, відповідальна за SEO сайту.

Сторінка автора в Facebook

author photo