5 причин мати домашню бібліотеку

18.09.2020

Переглядів: 1175

http://chytay-ua.com/

1. Це естетично гарно.

Книги на полицях створюють затишок, доповнюючи інтер'єр помешкання. Невелика книжкова шафа-полиця чудово виглядає у невеличкій квартирі-студії. У великому сімейному будинку, де книгам виділено окрему кімнату, вона стане місцем вашого усамітнення, адже книги — це завжди хороші співбесідники.

2. Це сприяє вашому соціальному статусу.

В сучасному суспільстві, особливо так званому західному, статус відіграє важливу роль у становленні кар'єри та життя. Якщо ви бажаєте стати успішним топ
менеджером, політиком, лідером думок чи просто людиною, до якої прислухаються, наявність домашньої бібліотеки сприятиме позитивним враженням про вас з боку гостей.

А завдяки прогресу і глобальній мережі ми маємо змогу побачити книжкові полиці відомих акторів, музикантів, письменників чи науковців, надихнутися і піти в книгарню за першою цеглиною вашого літературного фундаменту.

3. Книги це спогади.

Кожний з нас має свою історію про те, як ми почали захоплюватися читанням. В кожної книги своя історія потрапляння до ваших рук, а згодом і на полиці. Ці спогади є частиною нас, а історії та інформація зі сторінок стали частинками пазлу, який сформував нас сьогоднішніх. Письменники пишуть книги, які потім пишуть нас.

4. Це чудовий спадок для нащадків.

Більшість із нас рано чи пізно задумується про те, що ми приносимо у цей світ і що залишаємо після себе. Комусь вдається увійти в історію людства завдяки написаним книгам, які прикрашають ваше помешкання.Своєю чергою ви можете передати ці скарби передати майбутнім поколінням. Домашня бібліотека - це величезний багаж знань, який точно стане у пригоді нащадкам вашої родини або кожному, хто матиме відношення до неї.

5. Це один зі способів потрапити на сторінки онлайн-журналу “Читай”.

Ми відкриті до спілкування з тими, хто бажає поділитися власним книжковим і читацьким досвідом.

Слава Славський

Головний редактор, книжковий пропагандист

Сторінки автора у соцмережах: Facebook , Twitter , Instagram

author photo