ЧИТАЙ КЛАСИКІВ. Подкаст «Станція 451»

05.07.2022

Переглядів: 190

http://chytay-ua.com/

Подкасти в Україні набули популярності не так давно. Проте за цей короткий час уже з‘явилося багато якісного аудіо-контенту, зокрема про літературу. Саме на одному із таких хочемо зупинитися детальніше. І навіть якщо ми щойно не «відкрили вам Америки», поверніться до нього, послухайте ще раз, певні – освіжити в пам’яті окремі деталі зайвим не буде.

«Станція 451» — це спільний проєкт Олександра Михеда та The Village Україна. Наразі вийшло два сезони подкасту. Творець і голос подкасту — Олександр Михед. Перший сезон – про драматургів та письменників, які знімають кіно та про кінорежисерів, які пишуть книги. Ми хочемо закцентувати саме на другому сезоні «Станції 451», який присвячений українським класикам літератури: їх життю, творчості, спогадам, уривкам текстів. На вас чекає глибоке занурення в історії найяскравіших представників української літератури минулих століть і сьогодення. Серед них є випуск і про живого класика — Тараса Прохаська.

Ви пройдете важкий шлях через пів України разом з юним Григором Тютюником; відчуєте запах в’язниць, в яких утримували Івана Багряного; вжахнетеся від одвертості деяких уривків з текстів Василя Стефаника; дізнаєтеся про звички та побут Миколи Хвильового; а ще Ольга Кобилянська, Олена Теліга, Михайло Коцюбинський, Микола Гоголь та Валер‘ян Підмогильний — у житті кожного з них є те, про що варто пам‘ятати, оберігати та передавати нащадкам. Якщо ви більше знайомі з їхньою творчістю, а біографій уникали, то хочемо вас запевнити — деякі подробиці особистого життя героїв подкасту можуть неабияк здивувати.

Дивуйтеся, дізнавайтеся, відкривайте і пам‘ятайте. Посилання на подкаст: Слухати

Читайте також: «Читай класиків». Книги Степана Процюка

Підтримати проект

Слава Славський

Головний редактор, книжковий пропагандист

Сторінки автора у соцмережах: Facebook , Twitter , Instagram

author photo
poster