КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ - 2018: на що чекати? (частина 4)

20.05.2018

Переглядів: 4724

http://chytay-ua.com/

Продовжуємо знайомити вас з «арсенальними» новинками українських видавців. Про те, чим порадують видавництва «КСД», VIVAT, «КМ-Букс», «Видавництва Анетти Антоненко», «Темпора», MERIDIAN CZERNOWITZ та «Наш формат», читайте за посиланням

Про новинки від видавництв BookChef, «ВСЛ», «АССА», «Астролябія», «Комора», «Фабула», «Рідна мова» та «Фонтан казок» читайте тут.

Що нового запропонують «Видавництво Жупанського», «Смолоскип», «Школа», «TheWillProduction», «Чорні вівці», «Легенда» і «Навчальна книга - Богдан» – за посиланням

ВИДАВНИЦТВО «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»

Джоан Ролінґ «Фантастичні звірі і де їх шукати» 

Це блискуче нове видання «Фантастичних звірів і де їх шукати» Ньюта Скамандера (яке вже вважається класикою серед чарівників) охоплює надзвичайний арсенал магічних істот, від Акромантули до Шрейка, разом із десятьма різними видами драконів – усі вони чудово зображені у яскравих кольорах винахідливою Олівією Ломенек Ґілл.

Роки видатних пригод та досліджень магіозоолога Ньюта Скамандера принесли плідні результати, які прийшлись до вподоби науковцям і були із захопленням сприйняті відьмами та чарівниками, а також стали доступними для маґлів на початку цього сторіччя. Завдяки яскраво ілюстрованому виданню читачі можуть вивчати магічну фауну п’яти континентів, не встаючи з власного зручного крісла. «Фантастичні звірі і де їх шукати» — це книга, яку мусять прочитати всі у Гоґвортсі!

Нове видання містить повністю оновлений текст 2017 року, який включає в себе шість нових звірів, котрих можна зустріти на теренах Північної Америки, а також нову передмову Дж.К. Ролінґ, написану від особи Ньюта Скамандера.

Зірка Мензатюк «Дике літо в Криму» 

Герої нового твору відомої української письменниці Зірки Мензатюк уже відомі читачам з її повісті «Таємниця козацької шаблі». І ось вони знову вирушають у мандрівку...

«Дике літо в Криму» – гостросюжетна повість про літні канікули на кримському узбережжі, про дружбу київської школярки Наталочки з татарськими ровесниками. Оселившись у наметі на дикому березі моря, допитлива п’ятикласниця зіткнеться з несподіваними небезпеками й загадками, втраплятиме у моторошні пастки. Та найбільшою таємницею стане коштовний срібний пояс, схований 1944 року, коли татарів насильно вивозили з рідного Криму. Однак Наталочка та її нові друзі ще не знають, що цю реліквію розшукують не тільки вони...

Улюблені вірші. 3-й том

Зустрічайте довгоочікуваний третій – завершальний – том «Улюблених віршів»! Загалом понад 150 пречудових віршів українських та іноземних поетів на всі смаки! З малюнками найкращих українських ілюстраторів! Розкішний дарунок для кожної інтелігентної родини!

«Антологія молодої української поезії III тисячоліття». Упорядник Мирослав Лаюк

В антології представлено вибрані вірші понад 70-ти найпомітніших молодих українських поетів, чий творчий шлях (за кількома винятками) розпочався в третьому тисячолітті. До книги увійшли вірші українських поетів, найстаршому з яких 39, а наймолодшому – 17 років. На сьогодні це найповніша антологія нашої молодої поезії.

Тетяна Сидоренко «Ольга, дружина Пікассо» 

У липні 2018 року минає 100 років з часу одруження геніального іспанського художника Пабло Пікассо та відомої балерини, українки з Ніжина, Ольги Хохлової. Повість «Ольга, дружина Пікассо» – перша в Україні художня книга про Ольгу Хохлову, балерину трупи Сергія Дяґілєва «Російський балет», та її сімейне життя з Пабло Пікассо, яке тривало 18 років. Окрім головних персонажів, у канву повісті відомої письменниці з Ніжина Тетяни Сидоренко вплетено складні й цікаві постаті найближчого мистецького оточення Пабло і Ольги – непересічних особистостей в історії світової культури ХХ століття: С. Дяґілєва, І. Стравинського, Ж. Кокто, А. Матісса, Г. Апполінера, Л. Араґона, М. Брака, Гертруди Стайн та інших. А вдало винайдена форма «есхатологічного інтерв’ю» надає повісті відчуття безпосереднього спілкування з головними персонажами твору.

Ліна Костенко «Маруся Чурай»

Історичний роман у віршах «Маруся Чурай» визначної української поетеси Ліни Костенко – один із вершинних творів української літератури, своєрідна енциклопедія духовного життя нашого народу в XVII ст. Висока драма любові вирує на тлі епічних історичних змагань, де доля легендарної Марусі Чурай тісно переплетена з долею України.

Подарункове видання з ілюстраціями Владислава Єрка, що надруковані особливим способом – з бронзою і металізованою фарбою. Обкладинка обтягнена коштовною тканиною із золотим та сліпим тисненням.

Джонатан Страуд «Бартімеус: Око ґолема»

Ми знову в Лондоні, контрольованому чарівниками, яким служать джини, африти, фоліоти та інші химерні мешканці світу духів. У юного мага Натаніеля – тепер уже помічника міністра внутрішніх справ – новий клопіт. У місті почастішали таємничі атаки на магічні установи й заклади. Дедалі нахабніше поводиться підпільна організація «Спротив», що взяла собі за мету повалити владу чарівників. І найголовніше: у Лондоні з’явився ґолем – моторошне велетенське чудовисько, непіддатливе до будь-якої зброї й заклять, яке нищить на своєму шляху геть усе. На наших героїв –Натаніеля і його норовистого, але могутнього джина Бартімеуса чекають нові випробування і неймовірні пригоди...

Це захопливе продовження повісті «Амулет Самарканда» не залишить байдужим жодного читача!

ВИДАВНИЦТВО «YAKABOO PUBLISHING»

Джон Доер «Міряй важливе. OKR: проста ідея зростання вдесятеро»

Книжка легендарного американського інвестора Джона Доера – надзвичайно цікаве і сміливе поєднання прикладної бізнес-літератури й особистих історій становлення низки феноменально успішних бізнесів та громадських організацій – від велетня Google до інноваційної піцерії Zume Pizza, від благодійної кампанії ONE лідера групи U2 Боно до Фундації Ґейтсів.

Більшість із них завдячують Джону Доеру як інвестору (наприклад, Google, адже саме Доер вклав у "гаражний" стартап перші серйозні гроші), й усі – як наставнику, вчителю, пораднику. Для тих, хто шукає практичну, покрокову інструкцію впровадження в своїй компанії або організації метод цілей і ключових результатів – OKR, знайдуть у праці Доера вичерпний і вправно написаний посібник.

Проте насправді унікальною цю книжку робить історія спадковості, вдячності й передачі знань від покоління до покоління. Не зовсім те, чого очікують від популярної бізнес-літератури, а отже – свідчення, що величезні гроші та найгучніший успіх можуть бути також історіями взаємної поваги і людяності.

«OKR – це як швейцарський ніж: стане в пригоді будь-де у будь-якій ситуації», – переконує Джон Доер. І робить він це справді аргументовано. 

Джошуа Купера Ремо «Сьоме чуття. Влада, багатство і виживання в епоху мереж»

Книга- бестселер The New York Times та Washington Post. №1 у списку McKinsey Summer Reading List у 2016 році, зокрема її рекомендували CEO компаній LinkedIn, Cisco, Corning і, власне, McKinsey. 

Ремо, свого часу наймолодший редактор в історії журналу Time, у своїй третій книжці «Сьоме чуття» запрошує нас розділити з ним абмітне завдання: збагнути суть нашої доби.

На його думку, епоха, в яку ми зараз тільки вступаємо, відрізнятиметься від наших днів так само, як доба Просвітництва відрізнялася від Середньовіччя, і лише ті, хто володіють так званим «Сьомим чуттям» не залишатимуться на узбіччі історії. Ми вже живемо у світі нової влади – влади мереж, водночас розпорошеної і сконцентрованої. Зі своїми викликами та перевагами, мережева влада не є безпечнішою від звичних ієрархічних моделей, і ми можемо стати свідками народження нового деспотизму.

На сторінках книжки можна знайти не один привід злякатися, але Ремо залишає нам простір і для оптимізму, а також доволі несподівані пропозиції та відповіді на виклики нової епохи наприкінці цієї надзвичайно сміливої, повної приголомшливих відкриттів навіть для досвідчених читачів науково-популярної літератури, книжки-бестселера.

Ремо – учень Генрі Кіссінджера й один з очільників компанії Kissinger Associates. Член ради директорів Starbucks і Fedex.

Стівен Сломен і Філіп Фернбак «Ілюзія знання. Чому ми ніколи не думаємо на самоті»

Ми живемо у дивовижну епоху: ще ніколи знання, зокрема наукові знання, не були настільки доступні, ніколи перевіряти факти не було так легко, ніколи так багато людей не мали можливості вчитися новому. І попри це людей, які вірять у всесвітню змову, "шапочку з фольги" та інші антинаукові забобони, не стає менше, радше навпаки.

Американські коґнітивісти Стівен Сломен і Філіп Фернбак з перших сторінок переконують, наскільки мало ми знаємо про те, про що, здавалося би, знаємо багато. Абсолютна більшість людей не розуміє механізм дії приладів, якими ми користуємося щодня, навіть такі прості, як зливний бак унітазу. Попри це людство не тільки вижило, а й досягнуло нечуваних успіхів у розумінні й навіть опануванні навколишнього світу. Як так сталося?

Сломен і Фернбак пишуть про те, що усі ми живемо у спільнотах знання, а те, що ми вважаємо "своїми" знаннями, насправді розподілено довкола нас, і ми сягаємо по ці експертні знання, навіть не помічаючи цього і не усвідомлюючи глибини свого невігластва. Високорозвинені суспільства складаються з окремих осіб, які напрочуд мало знають, а своїм розвитком завдячують ефективності обміну знаннями. Автори також пояснюють, чому навіть освіта і вільний доступ до інформації та наукових досягнень не рятує людей від схильності до упереджень, забобонів і помилок, а також розповідають, що з цим робити.

ВИДАВНИЦТВО «КЛІО»

Лариса Масенко «Мова радянського тоталітаризму»

«Мова радянського тоталітаризму» ‒ книжка-дослідження Лариси Масенко, професора Національного університету «Києво-Могилянська академія», однієї з лідерів не тільки наукової, а й громадської думки, лауреатки п’яти премій.

 Мову радянського тоталітаризму розглянуто у виданні у двох аспектах: як мову великого ошуканства, що створювала світ словесних фікцій, призначених приховувати огидну  радянську дійсність, і як мову державного тероризму, антилюдську суть якої розкрито на основі аналізу текстів комуністичних вождів і документів каральних органів.

Окрему увагу авторка приділила висвітленню деструктивних явищ у родинних стосунках та безпрецедентній уніфікації національного життя народів СРСР у період панування комуністичного режиму.

«Ігор Качуровський. Спомини і постаті». Упорядник Олена Бросаліна

Книга спогадів Ігоря Качуровського (1918–2013) ‒ сьомого неоклясика, лауреата Шевченківської премії 2006 року ‒ втілення давнього задуму Автора, який він плекав на схилі віку. Ця «малоформатна» мемуарна проза (нариси, портретні шкіци, статті, нотатки…) віддзеркалює найяскравіші епізоди життя Ігоря Васильовича: від школярських бувальщин, місце дії яких ‒ Ніжин початку 1930-х, через гіркі вигнанницькі дороги «неблагонадійної» в очах радянської влади родини (російський Курськ, після короткого повернення в рідні місця під час Другої світової війни ‒ австрійські табори Ді-Пі, далі ‒ життя, а радше виживання української колонії в Буенос-Айресі) аж до респектабельного Мюнхену, де Качуровський нарешті досягнув повноти творчо-інтелектуальної самореалізації, та вражень од відвідин України за доби Незалежності. Чимало сторінок видання присвячено талановитим, непересічним особистостям ‒ людям культури й науки, з якими Авторові пощастило спілкуватися на еміґрації. Публікується також «Автобіографія творча» ‒ хроніка літературного шляху письменника і водночас його естетичний маніфест.

Видання приурочено до 100-ліття від дня народження Ігоря Качуровського і адресовано шанувальникам його творчості та всім, хто любить і цінує мемуарну літературу.

Ален Безансон «Свята Русь»

Для історика Росія ‒ не більша таємниця, ніж Франція, Китай чи навіть Люксембург. Але чому кажуть «свята Русь» і не кажуть «свята Франція», «свята Німеччина», «свята Італія»? Чому кажуть «вічна Росія»? Вона не така давня і сильно змінилася. Чому, коли мова заходить про роман Толстого, п’єсу Чехова чи балет Чайковського, вживають вираз «російська душа»? Чому цю душу називають «містичною»? Коли і за яких обставин «викликаються» на авансцену історії міфологеми «Москва ‒ третій Рим», «Свята Русь»? Чому європейці рідко послуговувалися об’єктивною інформацією про Росію, а більше керувалися міфами і стереотипами й дивилися на Росію крізь деформовану призму?

У своїй новій книжці «Свята Русь» Ален Безансон намагається знайти відповіді на ці та інші запитання. Порушена тема є особливо актуальною в нинішніх геополітичних реаліях, особливо в умовах розв’язаної Росією гібридної війни проти України. Володіючи широким спектром знань з історії, філософії, релігії, літератури, автор на численних прикладах переконливо показує, що гібридна війна Росії проти світу ніколи не припинялася.

«Кохання, вареники чи підбори: що допомагає українкам підкорювати світ». Упорядник Тетяна Лебедєва

Це видання розповідає, чим українки відрізняються від інших жінок світу. 10 публічних співавторок книжки відверто розповідають, як вони збираються на побачення, першими освідчуються і за кого зрештою виходять заміж. Чи справді кожна українка вміє готувати борщ, навіщо ходить у спортзал, та чому для неї настільки важливий манікюр? В чому особливість виховання дітей по-українськи, чому жодна українка не обходиться без подруги та, навіть,  про ставлення до сексу на першому побаченні. 

Авторки – це Ольга Харлан – олімпійська чемпіонка з фехтування на шаблях, Олена Мельник – зірковий візажист, Наталя Левензон – шеф-кухар, хоча за освітою художник-реставратор, Марiя Собко – співачка, фіналістка численних українських співочих конкурсів, Єлизавета Даниловська – журналіст, редактор, сценарист, Катерина Сільченко – дизайнер одягу, засновниця бренду the COAT, Cвiтлана Тарабарова – співачка, композитор і автор пісень, Дар’я Коломієць – телеведуча, модель, діджей, Анна Кушнерук – психоаналітик і телеведуча, Наталiя Подгорна – лайф-коуч і бізнес-стратег. 

Тут зібрані секрети й хитрощі українок, одкровення іноземців про них. Книжка не лише відповість на питання про українок, а й показує , як вони підкорюють світ.

ВИДАВНИЦТВО «КАЯЛА»

  

Ія Ківа «Подалі від раю»

Ія Ківа – поет, перекладач. Народилася в Донецьку в 1984 році. Закінчила філологічний факультет Донецького національного університету. З літа 2014 року живе в Києві.

Вірші, рецензії та переклади публікувалися в журналах «Студія», «Слово \ Word», «Нева», «Веселка», «Плавучий міст», «Нова Юність», «Новий світ», «Білий ворон», «Хрещатик», «Жовтень», «Інтерпоезія», «Poem», «Po&sie», в інтернет-виданнях «Ліterrатура», «ArtPapier», на сайті Polutona і ін. Вірші перекладалися на англійську, французьку, польську та литовську мови.

До книги увійшли вірші російською та українською мовами, написані в 2014-2018 рр. У центрі уваги автора перебувають такі теми, як пам'ять, війна, насильство, травматичний досвід, пошук ідентичності, кордони і перехідність.

  Ольга Брагіна «Фонове світло»

Третя збірка віршів російською мовою київської поетеси Ольги Брагіной. До книги увійшли тексти 2016-2018 рр., присвячені темі сприйняття минулого і його взаємодії з теперішнім, життя в сучасному мегаполісі в момент екзистенціальної кризи і її осмислення з допомогою мистецтва.

 Олександр Мільштейн «Аналогові машини»

Дія роману відбувається всередині просторово-часової воронки, яка розвертається від містечка, який останні дні носить назву Брежнєв, до півострова, який через кілька днів перейменують в Острів Сталін. Молодший науковий співробітник В'ячеслав Сосновський залишає своє прокрустове ложе, схоже на дерев'яний тапчан, котрий стоїть двома ніжками на березі Чорного моря і двома – в НДІ 80-х, і з валізами, набитими не зовсім дорогоцінними каменями, встигає сісти на пасажирський поїзд, який їде зигзагоподібно , безліч разів перетинаючи кордон між Україною і Росією, поки крива не вивезе туди, де почнеться схожий на сон уві сні трилер, дійовими особами якого стануть вічно веселі і спаяні таємницею інфернальні митники.

 Катаріна Венцль «Київські щоденники 1990-1993»

Початок дев'яностих років. Німецька студентка російської мови з Мюнхена на запрошення Київського міськвиконкому приїжджає в нове місто-побратим. Живе в готелі, працює в бюро перекладів. Знайомиться з співробітниками бюро, з перекладачами, зі студентами низки вузів, з вченим. Переселяється на приватну квартиру, кидає роботу, розширює коло знайомств. Спілкується з художниками українського андеграунду, з музикантами, з юристом. Оглядає визначні пам'ятки, виїжджає в околиці, відвідує Львів. Подорожує поїздами, вантажним літаком, автобусом. Протягом своїх поїздок записує враження від роботи, від зустрічей, від щоденного життя в місті і від самого пересування на різних засобах транспорту.

 Олексій Александров «Книги Книг. Nigredo. Том 1»

Мабуть, романом цю книгу можна назвати з достатньою часткою умовності. По-перше, це саме Книга. А по-друге, Книга Книг – тобто книга, що складається не з глав, а саме з книг, об'єднаних спільною ідеєю, вигаданими і реальними персонажами і, головне, Києвом – дійсним і уявним, історичним і чарівним. Він – і ідеальне Місто Майстрів, приховане від очей непосвячених, і відкриває свої Золоті Ворота тільки гідним, і, одночасно – заповідник затхлої "совковості". Але він же і центр світобудови, вмістилище епох і культур, віддалених один від одного, здавалося б, дуже далеко, але які, як виявляється, легко з'єднуються в єдине живе ціле.

 

 ВИДАВНИЦТВО «ТЕЗА»

Сашко Дерманський «Маляка і Велика Маня»

«Маляка і Велика Маня» – це четверта книга в серії про Маляку, але за всі попередні історії у головної героїні ще не було таких карколомних пригод. Виявляється, один з найнебезпечніших драконів – Луціус – на свободі. Він взяв у заручники Малячиних батьків та змусив Велику Маню прийняти його сторону. Драконії тепер загрожує страшна небезпека. Читачам доведеться відчути прикрощі і сум, але надія на щасливу розв’язку буде підтримувати до останньої сторінки. 

Книжку можна читати і як продовження пригод Маляки та її друзів-драконів, і як самостійний твір. Кияни певно пізнають серед героїв знамениту пам’ятку історії. 

Книжка рекомендована для дітей від 6 років, але задоволення від читання гарантовано отримають і батьки.

  Галина і Тарас Микитчаки «Джмеленя і Рожко з Чивчинського лісу»

Цього разу пригоди Джмеленяти починаються із поїздки в самісінькі гори, дикі Карпати, де ніхто не живе, окрім як відьом. Так-так, тих відьом, які мають сухезний гачкуватий ніс, рубець через праву щоку, декілька обвислих бородавок, кущисті брови, бліді вуста і пронизливі вицвілі очі. Саме така відьма і почала полювання на Рожка – нового приятеля Джмеленяти та Дмитрика. 

Ця книжка теж є продовженням серії пригод Джмеленяти. Рекомендована для дітей від 7 років.

 Валентина Захабура «Ой, Лише, або З чим їдять вундеркіндів»

 

Лишко та його нова сусідка Ойка починають свої шалені пригоди! Вони весь час потрапляють у несподівані халепи та чудернацькі історії, але їм до снаги з цим боротися, адже вони вірять у справжню дружбу. Ці двоє бешкетників знають, що таке «стелетрус», як перевиховати хулігана, як поводитися з байкерами та гопниками, а також з чим їдять вундеркіндів.

Довгоочікувана книжка про звичайну, але все ж таки трохи дивну родину, тата байкера-іхтіолога та маму-еколога, про дитячі мрії і допитливість, від фантастичної авторки Валентини Захабури. Чому книжка важлива? Поза розважальним елементом, книжка вчить, як товаришувати, як порозумітися з іншими.

 Олександр Єсаулов «Полювання на догхантерів. Справа №12» 

 

Продовження серії пригод з юними детективами Михою, Льохою та Настею. У новій історії Олександр Есаулов пише про доґхантерів, яких і намагаються спіймати друзі. Вони навіть влаштували мітинг на центральній площі міста, щоб привернути увагу громадськості, та заручилися підтримкою мера. Як гадаєте, це допоможе знайти і покарати злочинців?

Як завжди, Олександр Єсаулов піднімає гостру соціальну тему і розповідає на прийнятному для підлітків рівні про її важливість і про можливі шляхи розв’язання проблеми. Таким чином, автор прагне максимально проінформувати дітей про «підводні камені» дорослого життя.

Рекомендовано для дітей від 10 років.  

 

  ВИДАВНИЦТВО «СВІЧАДО»

 

Гілберт Кіт Честертон «Святий Франциск Асизький»

За загальним визнанням, ця книга вважається найкращою розповіддю про життя святого Франциска. Відомий християнський журналіст і письменник, Гілберт Честертон, уникає сухого відтворення біографічних фактів про Франциска Асизького. Автор ділиться своїми думками про одного з найвідоміших святих, пропонуючи читачам погляд сучасної людини на того, кого називають найбільшим радикалом у християнській історії після Христа.

 Записничок на щодень 2018-2019

Кожний день є унікальним. Щодня у нас нові пригоди, зустрічі, цікаві клопоти. Так хочеться залишити щось на згадку, а через деякий час пригадувати свої мрії, читати власні роздуми чи плани.«Записничок на щодень» – це щоденник на навчальний рік, у якому поєднано цікаві факти, цитати, креативні завдання та місце для записів ваших планів. Зробіть ваші дні яскравими, а плани здійсненними.

 «Шукай і знайди. Старий Завіт. Пригоди»

Дитяча розвивальна книжка-віммельбух з яскравими, деталізованими ілюстраціями, цікавими завданнями та захопливими історіями з Біблії.

За допомогою гри на великих розгортках, пошуків та завдань Ваша дитина познайомиться з новими пейзажами, образами, тваринами та пізнає цікавий світ Біблії. Книжка сприятиме розвитку мовлення, уяви та моторики дитини, та найголовніше – вона може стати її першим провідником стежинками Святого Письма.

Тут містяться такі історії: Дивовижний Ноїв ковчег, Вихід: Втеча через море, Єрихонські стіни, Давид і Голіят, Йона та велика риба.

Захопливих пошуків та розваг!

 Ілюстрована Біблія. Біблійні історії для дітей

Ілюстрована Біблія для найменших дітей допоможе батькам розказати малечі про Бога. Біблійні історії написані простою мовою, а яскраві ілюстрації з чарівними тваринками ознайомлять її з світом.

Діти захоплено розглядатимуть пізнавальні ілюстрації і дізнаватимуться про створення світу, маленького Мойсея в кошику, Йону та велику рибу, народження Ісуса в бідній стаєнці та багато інших цікавих історій. Ця книга буде цікавою для діток від 4 років.

50 речей, які має знати юна леді

 Знання добрих манер було і є обов'язковим для юних леді. Сьогодні ми прагнемо навчатися швидко й легко.  Щоб не додавати ще один урок з етикету до перевантаженого розкладу сучасних дівчат, пропонуємо їм книжку, на сторінках якої коротко, дотепно та цікаво описано важливі уроки сучасного етикету.

Навчитися всіх цих речей не коштуватиме сучасним юним леді ні копійки, однак це знання і його вміле застосування, безумовно, принесе  чималі переваги вже сьогодні та на все життя.

 

Ці та інші книги видавництва «Свічадо» ви зможете придбати на його офіційному сайті.

 ВИДАВНИЦТВО «РАНОК»

Олександр Педан «Пан Дельфін»

Книга Олександра Педана про найпрекрасніших і найрозумніших створінь у світі. В ній про те, що дельфіни не риби, як вони сплять, слухають, дихають. А ще про те, що у дельфінів є імена, вони впізнають себе у дзеркалі. Прямо як люди. До книги додаються прикольні стікери з простими порадами зі збереження природи.  Адже серія “Зірки PRO” створена задля глобальної мети – показати діткам, наскільки різноманітна і прекрасна природа нас оточує, і як важливо піклуватися про її збереження. 

В серії також представлені: «Пан Їжак»  від Олексія Потапенко, «Пан Вовк» від Олексія Горбунова.

Олександр Драган «Найкраща у світі фіранка»

Гумористична книга-картинка про пригоди найкращих друзів – Панди, Горили та Пінгвіна. Друзі випадково зіпсували найкращу фіранку Горили та намагаються виправити ситуацію, щоб її власник не засмутився. Книга є літературною прем’єрою автора-ілюстратора Олександра Драгана, вихідця з Одеси. 

Аня Хромова «Титепетль сердиться»

«Титепетль сердиться» – книга серії “Слухай серцем”, що допоможе дорослим і дітям спільно проговорювати та глибше розуміти важливі емоції й почуття.

Титепетль – справжнісінький вулкан. Коли його сердять, наслідки теж справжні: руїни, біль, страх, втрата друзів. Усередині кожного з нас є такий вулкан, наповнений емоціями. Зрозуміти, чому варто вміти його опановувати, допоможе історія про величну Чорну Гору та нерозсудливу Чорну Хмару.

В серії також представлені: «Суперклей для вази», «Велике серце», «Зелена білка», «Моя Ба».

Зоман Чейнані «Школа добра і зла» 

«Школа добра і зла» – перша книга однойменної фентезі-серії, що вже стала хітом за кордоном, а тепер вперше представлена в Україні. Вона розповідає про двох дівчат, яких директор забирає до Школи добра і зла, як це вплине на долі дівчат та самої школи. Автор книги є популярним блогером на YouTube. Книга є бестселером за версією New York Times, а дизайн обкладинки входить до ТОПу підліткових вподобань. 

В серії також представлена: «Школа добра і зла. Світ без принців».

Кайл М’юборн «Вогонь!»

“Вогонь!” – перша книга серії “Лицар-дракон”, події якої відбуваються у добу Середньовіччя. Це - огидно-кумедна серія, у якій хлопець-дракон вирішив стати лицарем. Його не зупиняє навіть те, що лицарі зазвичай полюють на драконів. 

В серії очікуються: «Щури!», «Відьма!», «Дракони!», «Турнір!».

Сара Таверньє, Олександр Веріль, Жак Гішар «Анатомія»

Під обкладинкою цього анатомічного атласу міститься купа інформації про організм людини! Уявімо, що він функціонує, як велике місто, а отже в ньому є будинки (скелет і шкіра), система міського транспорту (кровообіг), ресторани (травна система), парк розваг (слух), кіностудія (зір), магазини (генетика), Кремнієва долина (мозок) і навіть музей жахів. 

В серії також представлені: «Дива архітектури».

ВИДАВНИЦТВО «DISCURSUS»

Христина Козловська «Ящірка та її хвіст»

«Ящірка та її хвіст» – книжка казок для дорослих. Автоматизм щодення, пошук правди, шлях до мрії, страхи й стереотипи – неповний список проблем, які авторка підіймає у незвичний для сучасної літератури спосіб: наприклад, через образи тварин, які стають алегоріями різних чеснот і недоліків, – зовсім як у барокових творах. 

Проте казкові мандрівні сюжети, добре відомі всім з дитинства, наприклад, про золоту рибку й три бажання або про підземного мешканця, набувають тут нового, сучасного прочитання.

Кожна казка – це насправді історія «для душі»: вона дає простір і для відпочинку від складніших творів, і для внутрішньої роботи.

Ольга Деркачова «Коли прокинешся»

 

Прокинувшись після кількарічної коми, в яку Марта потрапила внаслідок аварії, вона усвідомлює, що нікому не потрібна.

Близькі люди навчилися жити без неї. Але чи були вони насправді близькими? Марті треба починати жити заново. Це можливо, якщо тебе оберігає кохання. Тепло долонь, ніжність слів, делікатність вчинків і справжність почуттів. А ще багато людяності. Проте залишається головне питання: хто ж винен у тій аварії?

Ольга Деркачова «Дім Терези»

Коли нестерпний біль від смерті коханого врешті відступає, Тереза вирішує розпрощатися з минулим назавжди. Але тоді ж отримує несподіваний подарунок звідти — ключі від дому з яблуневим садом. Тереза наповнює той дім людьми, такими ж загубленими, як і вона сама. Тут кожен має право на мовчання й час, який зцілює.

День за днем новий дім змінює життя Терези. Незнайомці стають вірними друзями. Потреба допомагати іншим перетворюється на роботу. А за дверима дому її вже чекає нове кохання. Треба тільки відпустити привидів минулого й змогти пробачити собі.

При надії. Дев’ять особливих місяців 

«При надії. Дев’ять особливих місяців» — це книга про досвіди й стани, відчуття й емоції жінки, яка очікує народження дитини.

Дев’ять українських авторок (Любов Якимчук, Ірена Карпа, Маріанна Кіяновська, Лариса Денисенко, Галина Петросаняк, Христина Козловська, Ольга Деркачова, Тетяна Мельник, Ірина Шувалова) розповідають свої власні й літературно переосмислені історії вагітності: від загальновідомих двох смужок на тесті, перших рухів, УЗД і до глибоких емоцій та станів, що неминуче проступають, коли жінка вже не одна, а носить у собі цілий новий всесвіт.

Олег Лишега «Laterna Magika (Чарівний ліхтар): немонтоване кіно»

Поети Олег Лишега та Богдан Смоляк поринули у розмову-ріку. Як годиться у Львові, це відбулося в підземеллі, адже всі львівські води під землею. Режи- сер Дарія Ткач талановито спрямовувала її хід, врешті, вправно прокоментувала декор і передала на папір найважливіше з промовленого.

Процюк Степан «Бийся головою до стіни»

Степан Процюк – автор для мужніх, для тих, не боїться зазирати в притемнені куточки підсвідомого, знати справжню етимологію людських вчинків, досліджувати тілесність, гріх і форми покути. Подібні моменти є визначальними у творчості цього письменника, який відважно рухається назустріч невідомому.

«ВИДАВНИЦТВО 21» 

Андрій Любка «Кілер+»

«Кілер+» – перша і водночас найновіша прозова книжка Андрія Любки. Перша, оскільки саме цими текстами він дебютував у жанрі короткої прози, а найновіша, бо спеціально для цього видання автор написав два нові оповідання. Оповідання «Кілера+» неприховано виказують авторську насолоду від процесу писання та нестримного польоту фантазії, які реалізуються у несподіваних сюжетах та їхніх поворотах. Андрій Любка творить об’ємні картини, будуючи їх на деталях, півтонах, крупних планах, в яких неприпустима найменша удаваність, штучність. І саме щирість, відкритість, довірливий тон оповіді, легкість і прозорість стилю роблять оповідання Андрія Любки читабельними, правдивими, а їхній автор отримує неабиякий кредит читацької довіри. Тим більше, що в його історіях кожен може побачити щось від свого життя і себе. Письменник – уважний спостерігач за навколишнім світом, його мешканцями та процесами. У своїй подячній післямові до «Кілера+» він зазначає: «Аби написати «Кілера», я перетворився на спостерігача, шпигуна й підслуховувача. Я крав слова й людські жести, комбінував персонажів із сотень реальних людей».

Таїсія Наконечна «Життя під парасолею»

Це книжка своєрідних оповідань-спалахів, моментальних емоцій, відчуттів, реакцій на світ, людей, події. Ця книжка зображує підпорядкованість косинусоїді творчого процесу і водночас вона є такою собі антирезиґнацією. От що говорить про концепцію цього творчого проекту Таїсія Наконечна: «…книжка є посвятою тим моїм друзям, далеким і близьким, чиї життя обірвалися раптово і трагічно, з різних причин, за останні кілька років, чиї життя і передчасна смерть спонукали прагнути змін, кардинально змінити свої стосунки з навколишньою дійсністю і використовувати кожен шанс, дарований Богом». Книжка двомовна (українською й англійською ‒ в авторському перекладі).

Ярослав Поліщук «Гібридна топографія. Місця й не-місця в сучасній українській літературі»

Ми звикли до стабільності географічних карт і непорушності кордонів. Коли навесні та влітку 2014 року межі держави раптом стали по-новому перекроювати, це виявилося шоком для більшості українців – тієї більшості, яка вважає, що Україна – це частина цивілізованого європейського простору з чітко встановленими правовими нормами, обов’язковими для виконання. Однак спроба пересунути державні кордони, хоч якою б авантюрною вона не здавалася за умов ХХІ століття, вдалася. Може, якраз завдяки вдалому поєднанню різних маніпулятивних технологій. Тобто, не так через збройну агресію сусідньої країни (хоча її важко заперечити), як через спритне використання інформаційних ресурсів, у яких затиралася відмінність поміж правдою, напівправдою й вигадкою. Це наочно показало всю силу символічного капіталу, яким є сучасна система інформації, тобто капітал культури.

Светислав Басара «Фама про велосипедистів»

«Фама про велосипедистів» – шедевр сербської постмодерної прози, дотепний інтелектуальний детектив, рідкісна книжка, яку водночас хвалить критика і обожнюють читачі.

«Ерудит, людина енциклопедичних знань, фанатичний письменник (щороку – книжка!) Светислав Басара зацікавлює читача детективним сюжетом, пропонує йому своє власне, майстерно сконструйоване бачення Історії, але по-справжньому полонить саме дотепними вибриками. Уявіть собі Ісуса, який в’їжджає до Єрусалима на велосипеді. Або Святого Духа, який дивиться згори на грішний світ, а бачить лише рухомі хрести. Шерлока Голмса, який зазнає фіаско у справі з двоколісниками, чи Зиґмунда Фройда, що зустрічає членів Ордену велосипедистів у рамках своєї лікарської практики. Уява Басари не знає меж, але завжди закамуфльована під ретельне дослідження – автор сипле цитатами, історичними фактами, назвами трактатів, деталями з біографій реальних осіб, апокрифічними теоріями й іроніричною термінологією. Цю техніку можна порівняти з такою популярною нині творчістю Дена Брауна, помітити в ній коріння фейкових новин, сфальшованої для пропаганди історії, словом, роман цей та й уся творчість автора ідеально вписуються в нашу гібридну добу» (Андрій Любка, велосипедист).

Дімітре Дінев «Янгольські голоси»

«Янгольські голоси» – це родинна сага, подана на тлі болгарської та європейської історії. Крізь призму приватних історій Дімітре Діневдає об’єктивну оцінку впливу історико-політичних подій на долю людей. Головними героями роману є Іскрен і Светлін, які ще на початку 1990-х утекли із посткомуністичної Болгарії, нелегально діставшись Відня. І саме тут, на Центральному цвинтарі австрійської столиці, вони вперше зустрічаються біля пам’ятника ще одного важливого персонажа – Міро. До могили цього покровителя мігрантів вони прийшли, сподіваючись на диво, оскільки лише дивом можуть виплутатися кожен із свого геть кепського становища. Та ще й, як виявиться, зустріч ця зовсім не випадкова: долі персонажів переплетені від народження.

Крім цікавої оповіді, що неодмінно захопить читачів, їх ще й зачарує авторський стиль, якому властиві синтаксична простота, метафоричне багатство, яскраві деталі, гра з прямим і переносним значенням слова, очуднення дійсності.

Барбара Скарґа «Після визволення… 1944–1956»

Ця книжка – своєрідний репортаж зі сталінських таборів. Заарештована 25-річною дівчиною за зв’язки з польським підпіллям, Барбара Скарґа (1919–2009) пройшла всі етапи радянського “перевиховання”: тюрма, трудові табори, заслання. Хоч події в книзі описано з віддалі трьох десятиліть, авторка дуже живо відтворює збережені в пам’яті деталі й сюжети з побуту зеків, образи людей по цей і по той бік колючого дроту, свої тогочасні думки й відчуття. Це непроста мандрівка спогадами, але, як пише авторка: «Є речі, варті не просто бути зафіксованими. Про них треба б кричати так голосно, щоб той крик почули всі. Бо вони й досі актуальні, й досі наче камінь на нашій долі».

ВИДАВНИЦТВО «ЧАС МАЙСТРІВ»

Даніель Пеннак «Око вовка» 

Незабаром вийде друком неймовірна книжка-сенсація відомого французького письменника Даніеля Пеннака про красу внутрішнього та зовнішнього світу. Все розпочинається з того, що в паризькому зоопарку зустрілися маленький хлопчик та полярний вовк. Аж раптом вони починають ділитися історіями, слухаючи які, неможливо лишитися осторонь, бо кожне слово з них відлунює у серці… 

«Тож його здорове око просто скаженіє. А з-під шраму на пошкодженому оці за мить з’являється сльоза. Та вовк плаче не від болю — це сльози безсилля, а ще — гніву.

Аж раптом хлопчик робить дивну річ, яка заспокоює вовка, сповнює його довірою. Малий заплющує око. Тепер вони можуть дивитись один на одного — око в око — посеред порожнього і мовчазного зоопарку. Перед ними — безодня часу"(с)

Діана Амфт «Як полюбити павученя?»

Аж чотири всесвітньо відомі казки під однією обкладинкою!

Допитлива маленька павучинка повертається! Цього разу читачі познайомляться ближче з її друзями та родичами! Разом із павучинкою розгадають таємницю, чому і дорослі, і малі бояться павуків; відсвяткують павучиний день народження та послухають цікаві історії про звірів далекої Африки. А ще, любі читачі, на вас чекає подорож на ферму, знайомство з тамтешніми тваринами та відчуття радості від того, що в родині павучинки з’явиться ще одна дитина.  

Леонід Сапожніков «Дмитрик у Країні Синіх Троянд» 

Одна з програм видавництва «Час майстрів» — це повернення маленьким читачам книжкових скарбів, якими колись видавництво «Веселка» тішило їхніх батьків. 

Тож дитячий мегабестселер кінця 1980-х про пригоди у Країні Синіх Троянд повернувся, тепер українською! Дмитрик Метелко з друзями — капітаном Медіаном та роботом Кібриком — вирушає на жуйковозі «Карась» до країни Дивувандії, повної чарів та пригод. Кролик, що об’їдає слова, Бажальний Трамвай, який приїжджає до іменинників і здійснює будь-яке бажання, місто працелюбів і Королівство ледарів — і це лише десята частина захопливого сюжету, що чекає на читачів.

Герої книжки не лише здолають ледарського короля Байдика Четвертого Леженя, а й здобудуть важливу навичку боротьби з власною лінню!

Будьте готові до того, що книжка зачарує вашу дитину безмежною фантазією автора, а ще допоможе розвинути власну уяву і відчути, що світ навколо, хоч і не завжди передбачуваний і впорядкований, та все одно дивовижний! 

Віталій Кириченко «Багато веселих історій» 

69 захопливих пригод із дитинства автора не дадуть занудьгувати ані дорослим читачам, ані їхнім дітям! На вас чекає багато веселощів: стрибання по калюжах, смачнючі бабусині пиріжки, трава по пояс… А чи знаєте ви, що буде з мильними бульбашками на морозі?

«Багато веселих історій» Віталія Кириченка — це не лише гарний настрій вашої родини, а й справжнісінький посібник, як можна радіти життю щодня! 

Наомі Алдорт «Виховуємо дитину, виховуємо себе»  

Прекрасна книга - порятунок для батьків, які могли вже впасти у відчай і вирішити, що в батьківстві вони програли. Наомі Алдорт звертається до читача з позиції повного прийняття і безумовної любові. Навіть просте читання книги може бути терапією, заліковує рани втраченого дитинства. І причиною тому – повне прийняття автором абсолютно всіх емоцій батьків і дітей: усвідомлюєш, що будь-який прояв почуттів – це нормально, в книзі дається пояснення і, головне, рішення. Читання позбавляє від почуття провини за помилки. Раз-по-раз Наомі говорить, що в будь-який момент, в будь-якому віці дитини, усвідомивши свої помилки, їх можна виправити, тим самим поліпшити Сьогодні і отримати можливість щасливого Завтра.

Назва книги відображає саму суть - виховуючи дитину, ми проживаємо заново своє дитинство, піднімаються старі почуття, спогади, деструктивні переконання, питання власної цінності і значущості. Так, книга про виховання дітей, але через душу батьків (Ірина Шабаєва, психолог з питань роботи з неповнолітніми).

Марджері Вільямс «Вельветовий Кролик, або Як оживають іграшки»

«Вельветовий кролик» — справжній скарб, книжка, з якою виросло вже кілька поколінь дітей по всьому світі!

Ця історія варта уваги кожного читача. Її глибина сягає істин, що розвивають в людині самосвідомість, здатність відчувати та любити, цінувати близьких та власні надбання, вона показує силу прощення та важливість уміння відповідати за своє життя.

Особливістю видання є переклад Мії Марченко, лауреатки премії ім. Григорія Сковороди, та незвичайні ілюстрації Ганни Черненко.

ВИДАВНИЦТВО «PABULUM»

Воркбук «ПРОЧИТАНЕ. Читай. Записуй. Запам’ятовуй»

З кожною новою книгою переживаєш окреме маленьке життя. З новими емоціями, знаннями, натхненням. Натхненням робити щось. Принаймні — поділитися прочитаним, щоб подовжити враження від книги. 

Воркбук «ПРОЧИТАНЕ» ми створили саме для цього. Тут можна занотувати думки, обрати щось зі списку рекомендацій для прочитання, — а, може, і створити власний? — та знайти ще багато корисного як для читачів-початківців, так і справжніх книгоманів.

Ростислав Семків «Як читати класиків»

Це нижка про підкорення могутньої сили — сили літератури.

Автор веде непростим, проте цікавим шляхом: через різні жанри та творчість відомих письменників — від Олександра Дюма та Еміля Золя до Вірджинії Вулф та Джона Толкіна. За час подорожі читач навчиться розуміти книжки краще: вловлювати неочевидні сенси і зв’язки між текстами, отримувати задоволення від складного письма і, врешті, виробляти власні стратегії читання.

Ростислав Семків – літературознавець, критик, автор книги «Як писали класики», перекладач, директор видавництва «Смолоскип», доцент кафедри літературознавства «Києво-Могилянської Академії». Лектор LITOSVITA. Стажувався у Гарвардському університеті. Член журі багатьох літературних премій.

Видавництво «Брайт Стар Паблішинг»

Домінік Муазі «Геополітика емоцій. Як культури страху, приниження та надії змінюють світ» 

Перша книжка, у якій розкрито та проаналізовано масштабний емоційний вплив глобалізації. Підкреслюючи необхідність аналізу емоцій для розуміння мінливого світу та розгляду основних почуттів, що стоять за нашими культурними відмінностями, автор подає провокативний новий погляд на глобалізацію. 

Знаходячись у вирі подій, що трансформують наше життя, дуже важко не намагатися зрозуміти світові процеси. Перед нами постійно постають нові і нові питання. Чому трапилась війна? Що буде далі? Чи можна виявити закономірності, що призводять до криз, біженців, катастроф, ненависті та страху? Звідки взяти надію? Як світ міг уникнути жахіть? Де наше місце у світі?

Муазі намагається розмірковувати, дає багато відповідей, вказує напрямок. А головне – книжка дає надію.

Андрій Цаплієнко «Стена»

Новий роман відомого українського письменника, військового репортера, режисера документальних фільмів. Світ майбутнього змусить читача прийняти ті умови літературної гри, які пропонує автор. А історичний детектив, змішаний у їдкий коктейль із жанром антиутопії, не залишить каменю на камені від ваших уявлень про сучасну літературу. 

Андрій Яницький, Грехем Стек «Приватная история. Взлет и падение крупнейшего частного банка Украины»

Це перша незалежна книжка про відому українську компанію – «ПриватБанк». В основу її лягли сорок ексклюзивних інтерв’ю, архівні матеріали та відомості інсайдерів, які висвітлюють ключові моменти двадцяти п’яти років розвитку – з 1992 по 2016 роки.

Автори Андрій Яницький та Грехем Стек понад десять років займаються економічною журналістикою та журналістськими розслідуваннями.

Валентин Бадрак «Успішні жінки в чоловічому світі»

«Успішні жінки в чоловічому світі» – це історії про переконливі перемоги жінок над тими обставинами, що пропонувало їм сучасне до них суспільство, про жіноче обличчя успіху. Їхній досвід може використовуватися для моделювання власних досягнень. Справді, героїні з різними долями й життєвими траєкторіями виділяються нестандартним мисленням і вражаючими результатами.

Як їм удалося стати успішними й досягти всесвітньої слави? Про це й можна дізнатися з книги. А ще – вибудувати власну стратегію успіху. 

Святослав Черній «Пригоди Хоботовичів. Як слони до України мандрували»

Сім’я слонів на прізвище Хоботович мешкає в Зімбабве. Суботнього ранку їхній син Муті переглядає по каналу Discovery програму «Життя сучасних вовків у Карпатах». Коли вовк Стефко Вівчар показав журналістам свою книгу роду, Муті несподівано дізнається, що сім’я Вівчарів – їхні далекі родичі з лінії прадіда, який колись вивчав в Україні медицину. Це стає початком великої слонячої мандрівки на схід Європи.

Ця книга – алхімічна суміш реального і фантастичного, смішного і серйозного. Спрямована на розвиток уяви й тлумачення деяких речей та ситуацій. Для справжніх чомучок і їхніх батьків.

А найгарячішою новинкою до Книжкового Арсеналу від видавництва «Брайт Стар Паблішинг» стане авторський дебют Савіка Шустера – книжка «Свобода слова против страха и унижения».  

 ВИДАВНИЦТВО «ДУХ І ЛІТЕРА»

Кеті Карут «Почути травму. Розмови з провідними спеціалістами з теорії та лікування катастрофічних досвідів»

У книжці Кеті Карут представлені інтерв’ю з діячами різних професійних галузей, які мали теоретичний або практичний досвід роботи з травмою у ХХ і ХХI століттях. Автор стирає межі предмета і професії, та запрошує до розмови літературних теоретиків і критиків, психоаналітиків, психіатрів, психологів, політичних активістів, громадських діячів, кінематографістів, керівників інститутів, дослідників. Серед співрозмовників Кеті Карут немає випадкових осіб. Своєю діяльністю вони засвідчують колективну та культурну значимість травми. Книжка містить розмови з новаторами: з теорії травми (частина І), з клінічних, активних чи свідченнєвих втручаннях в травму (частина II), або зі створення чи модифікації установ, що надають терапевтичну, художню чи правову допомогу – реакцію на травматичні події (частина III).

Кирило Говорун «Мета-Еклезіологія: хроніки самоусвідомлення Церкви»

Україна – болючий вузол глобального християнства. Через розкол між православними церквами та війну на Південному Сході держави, а також високу релігійність українців тут не знижується міжконфесійна напруженість. Водночас це створює нові можливості для різних релігійних традицій. Православні, наприклад, мають нагоду відчути, що означає вийти з тіні імперій. Католики східного та західного обрядів опрацьовують нові моделі взаємин зі східним християнством. Протестанти наново осмислюють досвід Реформації, яка в Україні виявляється не чужою для всіх традицій. Видання цієї книжки українською має на меті сприяти різним християнським традиціям в Україні краще усвідомити, що означає бути Церквою, і знаходити краще порозуміння із християнами інших традицій. Адже в центрі уваги книжки – феномен Церкви. Підхід до цього феномену є переважно епістемологічним. Розглядаючи потік церковної свідомості від апостольських часів до наших днів, автор намагається вловити в ньому константи та перемінні й окреслити лінію розмежування між суб’єктом та об’єктом церковного самопізнання.

«Дисиденти. Антологія текстів» за ред. Олексія Сінченка

В антології вперше здійснено спробу представити дисидентський рух 1960– 80-х років у всій його поліфонії, не так на рівні суспільно-політичної проблема¬тики, як на рівні конкретних доль. Перед читачем розгортаються історії ідей і людських вчинків, у живому пульсуванні текстів, які самі про себе свідчать. Поліжанрова структура антології: від поезії, публічних і самвидавних виступів – до судових промов, відтак до текстів про перебування в тюрмах, спецпсихлікарнях і таборах, а насамкінець – до переосмислення власного досвіду протисто¬яння тоталітарній системі, – витворює багатопланову і змістовну картину україн¬ського руху опору. Ці тексти народжувались в ситуації, де свобода асоціювалася з таборами, а не з життям на волі.

Володимир Єрмоленко «Плинні ідеології. Ідеї та політика в Європі ХІХ—ХХ століть»

«Плинні ідеології» – це детальна та несподівана історія ідей у Європі ХІХ-ХХ століть. Книга про те, як концепти і метафори, народжені в епоху Французької революції, продовжували жити в тоталітарних ідеологіях ХХ століття, як образи проходження через смерть, святого злочинця, жертви-месії, оновлювальної катастрофи живлять історії ідей останніх двох століть, надихаючи ідеологічних союзників та антиподів. Це також детальний і безжальний аналіз головних ідеологічних монстрів сучасності: расизму, комунізму, нацизму, фашизму, а також їхніх сумішей. Книжку написано на межі різних дисциплін: філософії, історії ідей, політології та історії літератури.

Оскар Бреніф’є «Що добре, а що погано?»

Чи треба з усіма поводитися приязно? Хто має першим виявляти приязність: ти чи інші? Чи можна здаватися приязним, але не бути таким? А навпаки: чи можна бути приязним, але не здаватися таким? Навіщо ти взагалі намагаєшся бути приязним? 

Оскар Бреніф’є — революціонер у галузі освіти, який пропонує дорослим не давати дітям готові відповіді, а змалечку розвивати в них здатність думати, аналізувати та знаходити відповіді самостійно. У його книжках багато запитань — вони спонукають відмовитися від шаблонних відповідей, дозволяють бачити різноманіття світу, не боятися думати інакше. Влучні запитання не лише розвивають мислення, а й учать чути інших, допомагають батькам і дітям порозумітися.

Ярослав Грицак, Іза Хруслінська «Розмови про Україну»

Ця книга є третя з ряду розмов Ізи Хруслінської з українськими інтелектуалами. Головною темою розмови з блискучим істориком, публіцистом та публічним діячем Ярославом Грицаком є придатність історії для розуміння того, що робиться в Україні і з Україною в останні десятиліття. Особливий наголос мають відносини України з її історичними сусідами – поляками і росіянами, а також українсько-єврейські взаємини. Але передусім йдеться про історичний вимір теперішніх проблем і викликів, з якими стикається Україна, – і наскільки знання історії дає можливість зрозуміти майбутні сценарії розвитку. Оскільки польське видання вийшло майже десять років тому, то багато чого у цій книзі передумано і переписано, зокрема з’явився новий розділ про розвиток подій за останнє неповне десятиліття.

ВИДАВНИЦТВО «ДЖУРА»

Микола Лазарович «Ілюстрована історія України»

Посібник «Ілюстрована історія України» перевиданий учетверте. Доповнений інформацією про найновіші події в історичному житті України – тут висвітлено передумови Майдану та російсько-українську війну до 2018 року, тому можна вважати, що це найактуальніше навчальне видання з історії України. Автор книги – професор Микола Лазарович – вважає: чим складніший період, тим частіше мають оновлюватись книги з історії.

Валентина Семеняк «Баба Сяба»

Добродушна старенька бабця щоразу радісно зустрічає маленького Юрка. Він вже багато чого знає, хоча ще не ходить до школи. Проте Юрко не може второпати: звідки у бабусі беруться цукерки, якими він ласує. Він кличе бабуню Сябою, хоча у неї зовсім інше імʼя. Одного разу баба Сяба доручає бешкетнику Юркові важливу справу, але соромить малого і мудро його провчає. Книга вчить, що ніколи не треба боятись казати правду, але робити все по совісті. Письменниця Валентина Семеняк зачіпає тему українських звичаїв та ментальності, наприклад, вишиті рушники та подушки у хаті й велика родина – те, що притаманне українцям. Не забула вона нагадати дітям і про гарбуза із бабусиного городу.

Улас Самчук «OST. «Темнота» і «Втеча від себе»

Уперше трилогія «OST» зʼявилась у видавництві «Джура» в 2005 та 2006 роках. Тираж останніх томів швидко розійшовся, відтак їх практично неможливо було придбати. Популярність видань, як і самого Уласа Самчука, зросла. До «Книжкового Арсеналу-2018» «Джура» готує додрук усіх томів «OST», відтак тритомник можна буде придбати у комплекті. 

Олег Герман «Пастораль»

Для втамування спраги потрібен напій... цілющий напій слова: бентежного, стривоженого, ніжного, іронічного, змореного, збиточного. Слова подяки і слова-молитви...поезії. У поетичних роздумах Олег Герман прагне розкрити читачам світ своїх духовних цінностей, залучити їх до роздумів про одвічні протистояння почуттів любові та ненависті, правди й омани, честі і зрадництва.

Ганна Костів-Гуска «Література рідного краю»

Творчість відомої української поетеси Ганни Костів-Гуски вивчається на уроках літератури рідного краю. У посібнику зібрано конспекти уроків та позакласних заходів учителів української мови та літератури. Подано окремі вірші зі збірок авторки, а також її життєпис. Видання приурочене 70-річчю від дня народження поетеси та 45-річчю її творчої діяльності.

«Шлях додому»: як ідея стає книжкою
про звичайних людей у незвичайних обставинах
Геві-метал, жанрова література та фантастичні світи: розмова з письменником-фантастом Андрієм Гулкевичем
про книг та творчість
Три рецензії на «Драбину» Євгенії Кузнєцової
емігрантська історія
Драматична історія зі щасливим фіналом
про роман «Чужа провина»
«27 днів до Різдва»: як ідея стає книжкою
історія створення книжки
Назарій Вівчарик «Колекціонер»
оповідання
Елена Пульчіні «Заздрість. Сумна пристрасть»
чому ми заздримо?
Журавель кричить лише на волі
Роман Іваничук «Журавлиний крик»
Ляльки фатуму, або Годі з нас маків
про "Кокліко"
Винуваті люди про чужу провину: продовження роману Тетяни Белімової
про роман "Чужі люди"
Ада Єлагіна «Вище вогню»
Війна - час для віршів з любові
Оксана Максимишин–Корабель «Мамо, не плач, я повернусь весною»
малюнки словом
Христина Козловська «Відступники»
роман-антиутопія
Христина Козловська «Останні дні»
мерехтіння надії в очах
Айн Ренд «Атлант розправив плечі. Несуперечність»
завжди прагни більшого
Дмитро Безверхній «Порядні пані вмирають самітно»
ретродетектив
Про український вибір бути у книжці Оксани Забужко «Найдовша подорож»
про 300 років війни
Гумор і сатира Олега Чорногуза у «Книзі веселих порад»
гумористичні оповідання
«Хлібне перемир’я» або що залишає за собою префікс пере-
про книгу Сергія Жадана
Василь Радіонов «Шляху прямого круговерть»
обраний шлях
«Завтра, завтра, завтра»: багатошарова книжка про життя, яке є грою
американська проза
Джон Кехо «Підсвідомості все підвладне»
сила думки
«Війна під час миру. Збройні конфлікти в Європі після Першої світової війни 1917–1923»
воєнне буття
Леся Романчук-Коковська «Благословен, хто йде. Климент. Книга 2»
біблійний історичний роман
Уривок з роману Алли Рогашко «Свідки дзеркала»
Акт Любови
Генрік Ібсен «Ляльковий дім»
норвезька класика
Любов Базь «De Profundis»
з глибин хитросплетіння сюжетів
Д’єго Калб, Анна Морено «Сон. Наука сну, або Пробудження після неспокійної ночі»
що б ви хотіли побачити вві сні цієї ночі?
Історичний Танатос українського села
Діонея мусципула (оповідання)
внутрішній діалог
Мей Маск «Жінка, яка має план»
не бійтеся почати
Те, за що варто боротися. Фредрік Бакман «Моя бабуся просить їй вибачити»
важливість взаємостосунків
Філософія любові Тараса Матвіїва (за мотивами книги «Мої думки. Ритмопроза»)
збірка Героя
«Тривожні Люди» – роман про цінність справжніх почуттів
шляхами людських тривожностей
Василь Стус «Палімпсест. Вибране»
дорога болю
Мирослав Дочинець «Криничар»
уроки життя
#Нотатки військового. Семигір’я
«Триста, триста!! Медик, медик!...»
Анні Ерно - лавреатка Нобелівської премії з літератури 2022 року
премії
Джордж Орвелл «1984»
великий брат спостерігає
Уривок з книги Олени Просцевічене «Лотова жінка. Роман мандрів»
непрохані гості
Андрій Кокотюха «Втікач із Бригіток»
Втримати удар заради України
Андрій Кокотюха «Вогняна зима»
точка неповернення
Вбивство по–львівськи. Андрій Кокотюха «Автомобіль із Пекарської»
львівський ретророман
«Прокляття дому» Дженні Ерпенбек: Чи вдасться зберегти минуле, заради майбутнього?
сучасна німецька проза
Життя поміж книг, що приховують таємниці минулого
читацький пазл
Харків’янка Світлана Умярова
Війна жіночими очима
Розмова з Ірочкою-фотографинею, сестрою загиблого Героя
…а мала б: «зупиняти війни»
Міла Іванцова: "Мусимо писати – і про Майдан, і про війну, і про звірства окупантів теж"
Вірні собі
Я – це біль. Але потім стану сильною. Історія художниці зі зруйнованого Ірпеня
Моє місто тепер – кладовище душ
Олександр Козинець, Богдан Ковальчук, Олександра Малаш та ін. «Шість плюс один»
Спорідненість душ у слові
Роксолана Жаркова «Нуль цілих, нуль десятих»
Під постійним прицілом вибору
Олеся Маркович «Закон життя»
Просто спалах-момент життя
Уривок з книги Ольги Халепи «Орелія»
художній історичний текст
Леся Мудрак "Між жіночих звивин"
Читаємо поміж
Богдан Лепкий "Мазепа. Книга ІІ, ІІІ "Не вбивай", "Батурин"
Воля – найвища цінність
Уривок з книги Ольги Дубчак "Бачити українською"
А ви звідки до нас?
Улісс, котрий мандрує потоками нової поезії
Про книгу есеїв Вано Крюгера «Розчахнута квітка»
Річ Лі «Міфи про PR. Поганого паблісіті не буває та інші поширені хибні уявлення»
Розвінчування міфів
Абдулразак Гурна, лауреат Нобелівської премії з літератури 2021
Я подумав, що це жарт
Тетяна Белімова "Винуваті люди"
Мандрівка заплутаними стежками
Алла Рогашко "Провидець" (уривок з роману)
Фрагмент
Джеймс С.А. Корі "Експансія. І прокинеться Левіафан"
Початок великої експансії
Четвертий етап. Читай з OVO: другий тиждень
Спецпроєкт
Добірка книг: Україна очима сучасних українських письменників
Бути незалежним
Четвертий етап. Читай з OVO: перший тиждень
Спецпроєкт
Метт Гейг «Опівнічна бібліотека»
Чи є альтернатива?
Олександр Гаврош «Казки для Елізи»
«Коли ви ще будете дітьми…?»
Маріанна Павер «Допоможіть!»
Чи варто читати книжки про саморозвиток?
Третій етап. Читай з OVO: четвертий тиждень
Спецпроєкт
Третій етап. Читай з OVO: третій тиждень
Спецпроєкт
Олександр Клименко «Прихована фортеця»
Метафізика нашої душі
Третій етап. Читай з OVO: другий тиждень
Спецпроєкт
Третій етап. Читай з OVO: перший тиждень
Спецпроєкт від OVO
Другий етап. Читай з OVO: п’ятий тиждень
Спецпроєкт
Чому читання важливе?
…і багато в чому вирішальне
Британські видавці: які вони і чи дотримуються європейських принципів рівності у своїх компаніях?
Британське книговидання
Роджер Желязни «Джек Тіньовий»
Побачити світанок
Другий етап. Читай з OVO: четвертий тиждень
Спецпроєкт
Стратегії читання на всі випадки життя
Читаємо ефективно
Другий етап. Читай з OVO: третій тиждень
Спецпроєкт
Другий етап. Читай з OVO: другий тиждень
Спецпроєкт
Стюарт Рассел «Сумісний з людиною. Штучний інтелект і проблема контролю»
Коли людство програє?
Лі Бардуґо «Дев'ятий дім»
Фантастика...
Наукпоп від простого до складного
Щоб краще зрозуміти світ
Другий етап. Читай з OVO: перший тиждень
Спецпроєкт
5 ознак того, що ви читаєте погану книгу
Не всі книги добре написані
Ганна Городецька: «Київ і відьми нерозлучні»
Інша Марія
Агатангел Кримський: Страчений феномен
Конспект відеолекції
Робін Гобб та її світ Ендерлінгів
Не гірша за Мартіна
Степан Процюк «Пальці поміж піском»
Фальшиве «радісне» тогодення
5 найкращих книг про Україну за рекомендацією єльського історика
Про Україну для світу
Читай з OVO: підсумки шостого тижня
Спецпроєкт
Деніел Кіз «Притулок пророцтв»
Неоднорідний тероризм
Читай з OVO: підсумки п
Спецпроєкт
Террі Пратчетт: Душевна музика
Музика магії не пара
Читай з OVO: підсумки четвертого тижня
Спецпроєкт
Браян Олдісс «Теплиця»
Дуже зелена книга
Читай з OVO: підсумки третього тижня
Спецпроєкт
Марія Матіос «Армагедон уже відбувся»
Розплата за минуле
Пйотр Соха «Бджоли»
Обережно! Небезпечно цікава книга!
Читай з OVO: підсумки другого тижня
Спецпроєкт
Ірина Цілик «Місторія однієї дружби»
Підліткова література
Читай з OVO: підсумки першого тижня
Спецпроєкт
Кейт Елізабет Расселл «Моя темна Ванесса»
Між коханням та насильством
11 книжкових новинок, на які чекаємо!
Скоро в книгарнях!
Вадим Яковлев “Там, де починається територія”
Альтернативна Україна
Кен Лю «Паперовий звіринець»
Любов, смерть + орігамі
Степан Процюк "Відкинуті і воскреслі. Есе про письменників і суспільство"
Жертовна любов до Слова
Українські письменники роздягнулися для календаря
Literature illustrated
Енджі Кім "Міракл-Крік"
Брехня зобов"язує
Жозе Сарамаґо «Мандрівка слона»
Видовищна подорож Європою
«Доторк» Деніела Кіза: інфікування ненавистю до незвіданого
Саморуйнування
Емі Вебб "Велика дев’ятка"
ШІ vs Людство?
Мішель Бюссі «Чорні водяні лілії»
Три жінки, одна таємниця
Книги Богдана Дячишина для активного читання і Думання
Письменник. Мислитель. Науковець.
Досвід читання – досвід буття
Коротко про читання
В. Ґ. Зебальд «Аустерліц»
По той бік часу
«Руїни бога» Аткінсон
Сон, в якому ми живемо
Василь Шкляр "Чорний ворон"
Все за волю України!
Читання вголос дітям дошкільного віку має переваги для поведінки та уваги
Книготерапія
Наталка Бабіна "Бодай, Будка"
Хтось тихий мовчить у темряві
Даніел Кіз "Відверто про Клавдію"
Необов’язкові зізнання у "вбивствах 22-го калібру"
З Днем народження, Террі!
Людина, яка вміла носити капелюхи
Ірина Баковецька-Рачковська "Пластилін"
В пластиліновій масі
Максим Гах "П’ятий парк"
Не будьте зайвими
Поезія Йоргоса Сеферіса
Грецька поезія XX століття
Галина Пагутяк, Олександр Клименко "Розмови про життя і мистецтво"
Дотик до Справжності
Оксана Сайко "Забута мелодія"
Скрипки з історією
Короткі списки Букерівської премії 2020
Букервіська премія 2020
Дарія Піскозуб "Машина"
Повстання машин
Гурницька Наталія "Мелодія кави у тональності кардамону"
Літературне музикування
Джеймс М. Кейн "Листоноша завжди дзвонить двічі"
Світ ловив його і спіймав
Соломія Зеленська "Сповідь священика"
Примарне щастя
Читаємо на канікулах з Діппером та Мейбл
Серія «Ґравіті Фолз»
Володимир Кузнєцов «Закоłот. Невимовні культи»
Нова Імперія веде боротьбу
Самостійне читання змалечку: чи можливо це?
Зацікавлюємо дітей книгами
Оголошено довгий список книжок Букерівської премії 2020
2020 International Booker Prize
Наталія Гурницька "Мелодія кави в тональності сподівання"
Дозволь собі жити далі
Всеукраїнський рейтинг «Книжка Року - 2019»
«Книжка Року - 2019»
Палкий, зворушливо-романтичний Улас Самчук. Роман "На твердій землі"
Інший ракурс
Деркачова Ольга "Дім Терези"
Поза межами безмежжя
Тамара Горіха Зерня «Доця»
Чи жіноче у війни обличчя?
Чайна М’євіль "Вокзал на вулиці Відчаю"
Вижити не можна покинути
Готика від Алли Рогашко: роман "Сни з колодязя"
Блукання міжчассям
Сьома Роксолана "Світи суміжні"
Дотик горіхового дерева
YouTube канали українською, які дивимося ми
Ютубимо українською
5 порад вчителям, що допоможуть при роботі з інклюзивними дітками
Відповідально і креативно
Уривок з повісті Катажини Ририх "Лопушане поле"
Свідки незвичайних подій
Найочікуваніші книги 2020 року за версією The New York Times
Найочікуваніші книги 2020 року
Жанна Куява "Говори, серце, не мовчи"
Голос, що змушує піднятися
Найкращі українські книжки 2019 року за верcією ПЕН
Підсумки 2019
Євген Лір "Степовий бог"
Тіні забутих степових предків
Подарунки дітлахам: що покласти під ялинку
Свята наближаються
Кріс Гедфілд "Посібник астронавта з життя на Землі"
Hallo Spaceboy
Улюблені книги: Володимир Кузнєцов
Збовтати, але не змішувати
Ольга Мігель "Крук та Чорний метелик"
Голос давніх сновидінь
Валентина Семеняк "На скрижалях Часу"
Нектар Слова
Галина Лицур-Щадей "Таке життя"
Треба завжди мріяти
Михайло Іванов «Когнітивний інтелект. Ефективно вчуся, застосовую техніки й інструменти»
Розвивайся!
Короткі списки Книги року ВВС-2019
ВВС-2019
10 найкращих книг 2019 року
Вибір The New York Times
Стали відомі імена цьогорічних переможців літературної премії National Book Awards
National Book Awards 2019
Росселла Гренчі, Даніеле Дзаноні "Історії про видатних людей з дислексією"
Історія геніїв
Лукаш Орбітовський "Голова змія"
Трохи безпечної темряви
Визначено переможців Всеукраїнського конкурсу «Краща книга України»
Краща книга України 2019
Оприлюднено перелік кандидатур на здобуття премії імені Тараса Шевченка в 2020 році
Шевченківська премія 2020
Ксенія Фукс "По той бік сонця"
Говорити
Українські і не тільки екранізації, які дуже не варто пропускати!
Скоро в кіно
100 романів від BBC
Романи, що формують наш світ
"Божественна комедія" Данте стане серіалом
Пекло поруч
Галина Ткачук "Білка Квасоля та Опівнічний Пожирака"
Мандрівка часом
Френк Герберт "Месія дюни"
У химерній твердині прозірливості
Рекомендації від Стівена Кінга на Хеловін
Хеловін 2019
Рей Бредбері "Із праху посталі"
Прах з присмаком осені
Держава фінансуватиме підтримку перекладів, у рамках програми Translate Ukraine
Програма підтримки перекладів Translate Ukraine
ВВС News Україна визначила Довгі списки літературної премії Книга року ВВС-2019
Списки Книги року ВВС-2019
Даґ Ейстейн Ендшьо "Секс і релігія"
Все, що ви хотіли знати
У Франкфурті стартує найбільший книжковий ярмарок світу: що покаже Україна
Україна на Франкфуртському книжковому ярмарку
Герман Гессе "Деміан"
Шукати себе
Ненсі Голдстоун "Чотири королеви"
Жінки, що змінили Європу
«Книга Якуба» та історична пам’ять: розмова між Оксаною Забужко та лауреатом Нобелівської премії у галузі літератури Ольгою Токарчук
Розмова між Оксаною Забужко та Ольгою Токарчук
Влад Сорд «Безодня»
Чоловік, що зазирнув у Безодню
Розгляд справи щодо заборони продажу книжки «Справа Василя Стуса» перенесли на 13 грудня
Стус проти СРСР: Продовження
Український книжковий ринок у 2018 році
2018 у цифрах
Улюблені книги: Влад Сорд
Ти – вістря меча
Що купляли на 26BookForum?
Форумні топи
The Guardian опублікувала сотню найкращих книг 21 століття
Найкращі книги 21 століття
Олег Сенцов: «У кожної людини можна чогось навчитися, попри її посади і регалії»
26 Book Forum
Хідео Коджіма, Великий татко, робопес та Орк-альбінос заходять у бар…
...або Чому треба прочитати Descender
Сергій Грабар "Метаморфози: статті та есеї"
Місто як Історія та Істина
Уривок книги "Роман & Роман" Василя Слапчука
Роман-цитатник
26 BookForum 2019: найсмачніші книжкові новинки (частина 4)
Скоро в книгарнях!
26 BookForum 2019: найсмачніші книжкові новинки (частина 3)
Скоро в книгарнях!
26 BookForum 2019: найсмачніші книжкові новинки (частина 2)
Скоро в книгарнях!
26 BookForum 2019: найсмачніші книжкові новинки (частина 1)
Скоро в книгарнях!
Олена Літковська "Сам собі золота рибка"
Як реалізувати свої мрії і зрозуміти себе?
Усе лине до світла… – про книгу Алли Рогашко "Крізь безодню до Світла"
Любов, Люди, Література
Жослін Сосьє "Дощило птахами"
Лісова робінзонада
Максим Гах "Прогулюючись пустелею"
Не загубіть себе
Ларрі Кінг "Як розмовляти будь з ким, будь-коли і будь-де. Секрети успішного спілкування"
Мистецтво говорити
Умберто Еко "Празький цвинтар"
Локі у всесвіті Еко
Уривки з роману Алли Рогашко "Сни з колодязя"
закохався не в ту жінку…
Фредрік Бакман "Брітт-Марі була тут"
Життя спочатку
Джонатан Стрейндж, містер Норрел і аркан вовків
Фентезі багато не буває
Регіна Бретт "Будь дивом"
Як знайти шлях до успіху?
Таїс Золотковська "Червона сукня моєї тітки"
Цінувати кожну мить
Чарльз Стросс "Ачелерандо"
Сага про людей, кота і лангустів
Книжки, які дуже хотілося б прочитати солов’їною або #ВИДАЙТЕУКРАЇНСЬКОЮ!!!
Видавці, ну будь ласка!
Стівен Кінґ "Воно"
Чи боїшся ти клоуна?
Улюблені книги: Павло Дерев"янко
No Gods, No Masters
Сергій Товстенко "Свинка, яка плакала в небо"
Дякувати, вибачатися і співпереживати
Жуакін Марія Машаду де Ассіс "Дон Кажмурру"
Усвідомлення реальности
Віталій Запека "Цуцик"
Я буду звати тебе Балсіком!
Книги, НЕ рекомендовані для читання у транспорті!
Ми попереджали!
Павло Дерев’янко «Аркан Вовків»
Вовча стежка кличе
Улюблені книги: Сергій Мартинюк
Вмри, але живи
Сергій "Колос" Мартинюк "Капітан Смуток"
Життя як пункт призначення
Улюблені книги: Максим Гах
Світ з елементом незвичайного
Леся Мовчун "Рожевий записник детектива Стасика"
Малюк-детектив береться за справи
Степан Процюк "Варвари"
Важливо вільно дихати!
Алла Рогашко "Сни з колодязя"
Сила роду і пам’яті
Вільям Бекфорд "Ватек"
Зла арабська казка
Олександр Завара "Гелтер Скелтер"
Розгардіяш у гуртожитку
Мирослав Дочинець "Книга надиху. Уроки світу, Неба і людей"
Мудрість пам’ятає життя
Книжковий Арсенал - 2019: підсумки і топи
Що купляли?
Фредрік Бакман "Моя бабуся просить їй вибачити"
Треба вірити
Вікторія Гранецька "Reality show / Magic show"
Справжність vs Вигадка
Книги з воронами і про них
Кар!
Сімона Вілар "Відьма"
Сила чаклунки
Поліна Кулакова "Дівчина, яку ми вбили"
А чи була дівчинка?
Фредрік Бакман "Чоловік на ім’я Уве"
Чоловік з завеликим серцем
Едгар Аллан По "Елеонора" (переклад)
Ода коханню
Тана Френч "Зруйнована гавань"
Всі брешуть
Ніка Нікалео "Квітникарка"
Шанс стати іншою
"Артеміс Фаул" – книга vs екранізація
Поринути в фантастику
"Львів. Пані. Панянки": Нерозгадані таємниці знаних львів’янок
Зустріч закоханого серця
Відродження книжкових презентацій
Коротко про головне
Ерін Гантер "Таємниці кланів"
Путівник по серії
Улюблені книги: Ярослав Мішенов
Постійно вчитися
Джоджо Мойєс "Останній лист від твого коханого"
Кохання...
Володимир Панченко "Повість про Миколу Зерова"
Живе срібло
Ігор Антонюк: «Повсякденність – це ще той монстр!»
Інтерв’ю з молодим письменником
Володимир Яворівський "Автопортрет з уяви"
Жити, щоби малювати
Презентація "Шевченко на кожен день"
Цікава розмова
«Видавництво 21»: книжкові плани
Новинки 2019 року
Видавництво "Астролябія": книжкові плани
Новинки 2019 року
Сергій Куцан "Зюзя"
Читання для реготання
Террі Пратчетт "Віщі сестри"
Майбутнє не віщувало нічого доброго
Як видати трендовий young adult
Секрети успіху
Олександр Гаврош "Різдвяна історія ослика Хвостика"
Мріяти – це важливо
Яким був книжковий рік: Yakaboo Publishing, MERIDIAN CZERNOWITZ, «Чорні вівці»
Підсумки книжкового року
Яким був книжковий рік: Видавництва «Фонтан казок» і «Легенда»
Підсумки книжкового року
Яким був книжковий рік: "Видавництво Старого Лева"
Підсумки книжкового року
Яким був книжковий рік: "Видавництво Жупанського"
Підсумки книжкового року
Яким був книжковий рік: Видавництво «Ранок»
Підсумки книжкового року
Яким був книжковий рік: Видавництво «Клуб сімейного дозвілля»
Підсумки книжкового року
Яким був книжковий рік: Видавництво «АССА»
Підсумки книжкового року
Яким був книжковий рік: Видавництво Vivat
Підсумки книжкового року
Яким був книжковий рік: "Видавництво Анетти Антоненко"
Підсумки книжкового року
Шевченко на кожен день. Частина 2
Партнерський проект
Альона Нойвілль: "Видати перший роман – як відкрити новий світ"
Де черпати натхнення?
Сергій Товстенко "Пташка Пін на прізвисько Гвін"
Повість-казка
Фентезі, Ґейман і багато Австро-Угорщини
«Малхут», «Невермур» і «Сендмен»
Катерина Волошина "Voloshka. Вірші"
Відверто, ніжно, зворушливо
Шевченко на кожен день. Частина 3
Партненрський проект
Роман Піняжко "Історія державності української"
Крізь терни до зірок
Уривок з книги Дмитра Білого "Кабінет доктора Калігуси"
Неоготичний трилер
Світлана Тараторіна "Лазарус"
Перепис київської нечисті
Роксолана Сьома "Світи суміжні"
На перехресті двох світів
Олег Чаклун "Мікробот і Той, кого нема"
Добра фантастика
Улюблені книги: Світлана Тараторіна
Живи так, наче завтра Апокаліпсис
Зоман Чейнані "Школа Добра і Зла"
Довго і Щасливо
Шевченко на кожен день
Партнерський проект
Уривок з книги Збіґнєва Бжезінського "Велика шахівниця"
Глобальний погляд на геополітику
Ніл Стівенсон "Сімміс"
Коли помре Земля
Павло Матюша "Вієчка"
Серце підкаже тобі
Макс Кідрук "Де немає Бога"
Не заходьте за лінію розмежування!
Джон Вон Ейкен "Можливо все"
Повір! і ... зможеш перемогти себе
Уривок з книги Брендона Вебба "Приціл. Як приймати кращі рішення, коли весь світ проти тебе"
Просто та відверто
Кадзуо Ішіґуро "Похований велетень"
Важкі рішення
Олег Герман "Пастораль"
Homo Spiritus
Уривок книги Колма Тойбіна "Будинок імен"
Сімейна сага Агамемнона
Джеральд Даррелл «Гончаки Бафуту»
У пошуках незвичних тварин Камеруну
Про повість Тетяни Стрижевської "Де ESC з моїх халеп?" очима підлітка
Енциклопедія ДЛЯ і ПРО підлітків
Уривок з книги Щепана Твардоха "Морфій"
Прокинувся…
Улюблені книги: Ярослав Маринович
Дочитую все, що починаю читати
ФОРУМ ВИДАВЦІВ 2018: на що чекати? (частина 4)
Скоро в книгарнях
ФОРУМ ВИДАВЦІВ 2018: на що чекати? (частина 3)
Скоро в книгарнях
ФОРУМ ВИДАВЦІВ 2018: на що чекати? (частина 2)
Скоро в книгарнях
ФОРУМ ВИДАВЦІВ 2018: на що чекати? (частина 1)
Скоро в книгарнях
Діана Мельникова "Розбишацький детектив"
Юні Шерлоки
Уривок з книги Ольги Купріян "Щоденник Лоли"
Записи школярки
Валентина Семеняк "Бурмотійко і Даринка"
Скарби, що зігрівають душу
Саша Грищенко "Винятки із правил"
Коротко про головне
Анатомія алфавіту: Ш, Щ
Шинка, Що, Щастя
Цезарій Збєшховський "Голокост F"
Світ, який покинув Бог
Уривок з книги Джона Доера "Міряй важливе. OKR. Проста ідея зростання вдесятеро"
Визначайте цілі!
Роман Данилюк "Тютюновий бог"
Продовження Маркеса?
Андрій Войніцький "Новини"
Нічні таємниці великого міста
Уривок з книги Філіпа Зімбардо "Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло"
Найвідоміший соціологічний експеримент
Улюблені книги: Лора Підгірна
Книги обирають мене
Анатомія алфавіту: Ц, Ч
Цвинтар, Чемодан, Чортопіль
Іван Андрусяк "Зайчикова книжечка"
Зайчик в кожному з нас
Анатомія алфавіту: Ф, Х
Фейсбучність, Хрест і Холод
Оксана Сайко "Нетутешній"
Міні-відгук
Псевдомудрець Ошо
Хто він, цей Ошо?
Уривок з книги Гізер Морріс «Татуювальник Аушвіцу»
Кохання під час жахіть Голокосту
Анатомія алфавіту: Т, У
Тиша, Ужгород
Вікторія Ярош "Три горішки для Сашка"
Хочу справжнього дитинства!
Прогулянка до "Дрімучого лісу" від Анастасії Лавренішиної
У лісі, лісі темному...
Террі Пратчетт "Морт"
Як знайти нову роботу та самого себе
Анатомія алфавіту: Р, С
Рік, Слово, Старість, Страх
Василь Піддубний "Слово про війну"
Історії, емоції та почуття
Олена Колінько "Шпалереон"
Подаруй дитині літній настрій
Ден Браун "Джерело"
Наука VS релігія: де шукати істину?
Стівен Сломен, Філіп Фернбак "Ілюзія знання. Чому ми ніколи не думаємо на самоті"
Як багато ви знаєте?
Улюблені книги: Ярина Каторож
Рухатись, хай би там що
Прогулянка садом: "Дім Терези" Ольги Деркачової
То, певно, ніч усе винна
Оксана Забужко "Музей покинутих секретів"
Здолати все заради України
Анатомія алфавіту: П
Плач, Піджак
Анастасія Лавренішина "Дрімучий ліс"
Атмосфера загадкових пригод
Улюблені книги: Оксана Форостина
Життя засадничо справедливе
Томас Олде Хьовелт "Відьма"
Триндець геть іншого рівня
Анатомія алфавіту: О
Один
Книжковий Арсенал 2018 Топ продажів
Підсумки від видавництв
Уривок з книжки Ірини Мацко "Кава по-дорослому"
То яка ця кава?
Стівен Кінг «Про письменство»
Без пафосу, з матюками та іронією
10 смертоносних озброєнь, описаних в українській фантастиці
Чим воювати будемо?
Анатомія алфавіту: М, Н
Море, Місто, Ненависть
Террі Пратчетт, Ніл Ґейман "Добрі передвісники"
Життєствердний кінець світу
КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ - 2018: на що чекати? (частина 4)
Книжкові новинки
Ієн Мортімер "Століття змін"
То яке століття?
КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ - 2018: на що чекати? (частина 3)
Книжкові новинки
КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ - 2018: на що чекати? (частина 2)
Книжкові новинки
КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ - 2018: на що чекати? (частина 1)
Книжкові новинки
Тетяна Стрижевська "Де ESC з моїх халеп?"
Сніжка вирішує любити
Софі Перино "Дочка Медічі"
Міні-відгук
Іра Баковецька-Рачковська "Пластилін"
Хто вбивця?
Анатомія алфавіту: Л
Львів, Листівки, Люди
Борис Єґіазарян "Сорок джерел"
Гранатові камінці безсонної ночі срібляра…
Ельчін Сафарлі "Про море мені розкажи"
Пошепки про море
Уривок з книги Ніла Ґеймана і Террі Пратчетта «Добрі передвісники»
Великий Армагеддон в маленькій Англії
Ніна Джордж «Маленька паризька книгарня»
Я хотів лікувати почуття...
Уривок з книги Лесі Демської «Літо психіатра»
Психіатр на відпочинку
Анатомія алфавіту: К
Картопля, Кролі, Коліна, Квіти, Коріння
Джером Девід Селінджер "Ловець у житі"
Міні-відгук
Річард Фейнман "Та ви жартуєте, містере Фейнман! Пригоди допитливого дивака"
Іноді він справді жартує
Образ смерті в літературі: 5 книг про неї (нього?)
Кінець неминучий
Ігор Манн "Маркетинг без бюджету. 50 дієвих інструментів"
Бери і працюй
Уривок з книжки Річарда Фейнмана "Та ви жартуєте, містере Фейнман!"
Гра в фізику
Ред’ярд Кіплінг "Кім"
Таємниці усюди
Остап Українець "Малхут"
Історична спекуляція?
Ернест Клайн "Першому гравцеві приготуватися"
Ready! Steady! Go!
Оксана Сайко "Волоцюги"
Люди з іншого життя
Серія "Читальня" Видавництво "Ранок"
Читайте разом з дітьми
Террі Пратчетт "Колір магії"
Світ потрохи добігав кінця
Сильмариліон, Володар Перстенів і Догматика
Магічний світ?
Анатомія алфавіту: Ї, Й
Їжачок, Йой
Ольга Лілік "Після завершення роману я «відпочивала» десь півроку"
Інтерв
Деніел Кіз "П’ята Саллі"
Міні-відгук
Степан Процюк "Бийся головою до стіни"
Розібратися в собі
Кевін Келлі "Невідворотне. 12 технологій, що формують наше майбутнє"
Вірити у неможливе
Анатомія алфавіту: І
Ідея, Ім’я, Іграшки
Улюблені книги: Наталка Гайда
Всі живі, це добре
Жіль Леруа "Пісня Алабами"
Красуня, бунтарка, жертва
Моноліт-Bizz: На що чекати?
Чекаємо в книгарнях
Видавнича група "КМ-Букс": на що чекати?
Чекаємо в книгарнях
Річард Адамс "Небезпечні мандри"
Велика подорож маленьких героїв
Новинка "Моноліт-Bizz" Ігор Манн "Номер 1"
Будь першим
Анатомія алфавіту: З, И
Зоопарк, Захід, Иржа
Ольга Деркачова "Дім Терези"
Дім, де губиться біль і… минуле
Ханна Фрай "Математика кохання"
Математика в особистих стосунках
5 книг про цінність стосунків
Розібратися саме в собі
Уривок з книжки Степана Процюка "Бийся головою до стіни"
Страшно-боляче
Террі Пратчетт "Правда"
Як іти в ногу з "Часом"
"Видавництво 21": на що чекати?
Лі Бардуґо "Королівство шахраїв"
Цеглинка за цеглинкою
Видавництво "Астролябія": на що чекати?
Чекаємо в книгарнях
"Команда команд: Нові правила взаємодії у складному світі"
Команда-переможець
Видавництво "Чорні вівці": на що чекати?
Чекаємо в книгарнях
Ірен Роздобудько "Одного разу..."
Сто років голосу до порожнечі
Дж. Р. Р. Толкін "Берен і Лутієн": Передмова Крістофера Толкіна
Найвеличніша історія кохання
Видавництво "Фабула": на що чекати?
Чекаємо в книгарнях
Рене Найт "Дисклеймер: усі збіги випадкові"
Усі збіги НЕвипадкові!
Видавництво "Час майстрів": на що чекати?
Чекаємо в книгарнях
Видавництво Анетти Антоненко: на що чекати?
Чекаємо в книгарнях
Роксолана Жаркова "Він пахне тобою"
Смачно і кольорово
Видавництво "Ранок": на що чекати?
Чекаємо в книгарнях
Видавництво "Фонтан казок": на що чекати?
Чекаємо в книгарнях
Видавництво "Легенда": на що чекати?
Чекаємо в книгарнях
Улюблені книги: Євген Лір
Додайте табличку #видайтеукраїнською
Видавництво "Рідна мова": на що чекати?
Чекаємо в книгарнях
Видавництво "Навчальна книга – Богдан": на що чекати?
Чекаємо в книгарнях
Ніл Ґейман "Американські боги"
Буря скоро почнеться
Видавництво "Наш формат": на що чекати
Чекаємо в книгарнях
Видавництво Старого Лева: на що чекати?
Чекаємо в книгарнях
Владислав Івченко "Два пасинки Митрополита"
Відданість чи кохання?
Видавництво "Комора": на що чекати?
Чекаємо в книгарнях
Видавництво "Клуб сімейного дозвілля": на що чекати?
Чекаємо в книгарнях
Видавництво Жупанського: на що чекати?
Чекаємо в книгарнях
Видавництво Vivat: на що чекати?
Скоро в книгарнях
Піко Айєр "Мистецтво спокою"
Пригоди на шляху в нікуди
Анатомія алфавіту. Е, Є, Ж
Електричка, Єнот, Жасмин
Галина Манів "Пригоди Тараса в далекому космосі"
Вирушаємо у космічну мандрівку!
Катаріна Маренгольц "Література! Мандрівка світом книжок"
Література – це круто!
Уривок з книги Рендала Рея "Сучасна теорія грошей"
Шлях до нової революції в макроекономіці
Улюблені книги: Ігор Дунець
Надихають люди
Дара Корній "Зірка для тебе"
Зорі не плачуть, або Книга як опік серця і тіла
Анатомія алфавіту. Д
Душа, Двері, День народження
Генрі Марш “Ні сонце, ані смерть. Зі щоденників нейрохірурга”
Чесно і відверто
Вікторія Авеярд "Скляний меч"
Будь-хто може зрадити - 2
Анатомія алфавіту. Г, Ґ
Граблі, Горіхи, Груша, Гуманізм, Ґудзики
Антологія українських письменників Донбасу "Порода"
Терикони просять слова
Ерік Ларссен "Пекельний тиждень.Сім днів на повну силу"
Змінюйся, бо ти цього вартий
Про війну: 5 книг 2017 року
Вони не мовчать
Лоран Гунель “Бог завжди подорожує інкогніто”
Жертви не бувають щасливими
Уривок з книги Ніла Ферґюсона "Еволюція грошей"
Екскурс за лаштунки великих подій
Соня Атлантова "Миші"
Затишок у мишачій норі
Краще за 2017 рік: 5 книг Non-Fiction
Розвивайся в собі
5 книжок, які варто прочитати Президенту України
Сила літератури
Поезія: Лілія Завойська "Зернини, зрощені серцем"
Шлях до світла у поетичному слові
Підсумки 2017 року або гортаючи сторінки великого роману
Червоне і чорне
Історія Середньовіччя: Умберто Еко "Бавдоліно"
Інший світ
Анатомія алфавіту. В
Вуйко Місько, вишивка, веренька, ворон, вокзал, вата, відстань
Алек Росс "Індустрії майбутнього"
Роботи не винні. Поки що…
Видавничі підсумки 2017 року. ЧАСТИНА 2
Що було і що буде
Роберт Зіталер "Ціле життя"
Про життя
Видавничі підсумки 2017 року. ЧАСТИНА 1
Що було і що буде
Таміла Чупак "Павутинова мелодія бабиного літа"
Скрипка у футлярі, або літературне сопрано
Роман-триптих:Олег Рибалка "Гра в життя"
Прагнення
"Львів. Доза. Порно"
Конкурс хуліганської прози
Олег Рибалка "Гра в життя": як не програти?
Життєствердна книга про дружбу
Андрій Кокотюха "Справа отамана Зеленого"
Шматочки щастя серед війни
Уривок з роману Галини Рис "Амстердам - Київ. І трохи святого Миколая"
Диво поруч
Анатомія алфавіту. Б
Бузок, Брімка, Базар, Бандура
Енді Вейр "Артеміда"
Космос ближче, ніж ми думаємо
Макс Кідрук "Не озирайся і мовчи"
Не грайтеся кнопками ліфта
Анатомія алфавіту. А
А, Аґрус, Автобус, Абрикос, Аспірин
Марина та Сергій Дяченки "Страта"
Лабіринт світів
Уривок з книги Браяна Стівенсона "Судити по совісті. Історія про справедливість і спокуту"
Приголомшливо-зворушливі мемуари
Анатомія алфавіту. Початок
Історія однієї вази
Уривок з книги Вільяма Ширера "Злет і падіння Третього Райху"
Важлива праця з новітньої історії
Стефан Цвейг "Марія Стюарт"
Історія, така як є
Левон Хечоян "Ладанові дерева"
Як розмова з Небом і зцілення Болем
Петро Лехів "З вірою і правдою"
Ліки для зболеного серця
Жозе Сарамаґо «Євангелія від Ісуса Христа»
Історія початку
Ніл Ґейман: "Небудь-де", "Зоряний пил", "Добрі знамення"
Казки не для дітей
Олег Рибалка "Гра в життя"
Дебют, гідний уваги
Імперія страху: за романом Степана Процюка "Травам не можна помирати"
Здолати неможливо підкоритись
Василь Теремко "16 весна"
Шістнадцята весна: поставте «repeat», please
Іво Брешан "Астарот"
Пекло всередині
Озрен Кебо "Сараєво для початківців"
Коли відчайнушно болить
Ян Валетов "1917"
100 років революції
Шість поганців, одне нездійснення викрадення і купа грошей – відгук на книгу Лі Бардуго "Шістка воронів"
Цеглинка за цеглинкою
Олег Поляков "Рабині й друзі пані Векли"
Чудернацький 20*5 рік!
Уривок з роману Олега Рибалки «Гра в життя»
Усі ми граємося
Дженніфер Нівен "Усі яскраві місця"
Твоя історія
Генрі Кіссінджер "Світовий порядок"
Наука відносного
Горан Петрович «Крамничка "З легкої руки"»
Момент читання
Степан Процюк "Травам не можна помирати"
Проза, яка вона є.
Уривок з книги Хуана Рамона Хіменеса "Платеро і я"
Андалузька елегія
Сергій Жадан «Інтернат»
Відповідальність за безвідповідальність
Кейт Аткінсон "Руїни бога"
Тут немає переможців
Уривок з повісті Діани Мельникової «Розбишацький детектив»
Що вийшло з оповідання про кажана
Презентація книжки "З глибин мого серця"
Поезія душі
Кадзуо Ішіґуро: знайти власне місце в історії
Нобелівська премія 2017
Ярослав Маринович: Книжковий ринок нашої країни повинен належати українським видавництвам
Книжковий бізнес
Марк Лівін "Рікі та дороги"
Проговорити все, чого не розумієш
Книжкові топи Форуму Видавців 2017
А ви що купляли?
Дмитро Кешеля "Родаки"
Міні-відгук
Вікторія Авеярд "Багряна королева"
Будь-хто може зрадити
Очікування і реальність Форуму Видавців 2017
Книжкове життя
Марія Морозенко "Іван Сірко. Великий характерник"
Героїчна доля
Денніс Лігейн "Містична річка"
Доля чи Фатум?
Майкл Каннінгем "Години"
Час перегорнути сторінку
Добірка поезій з книжки Василя Карп’юка «Глінтвейн дорогою на Говерлу»
Спокійно, розважливо і поетично
Улюблені книги: Вікторія Амеліна
Книжка або зникає після прочитання, або ні
Уривок з роману Владислава Івченка "Два пасинки Митрополита"
Про страшні сторінки історії
Олексій Жупанський «Благослови Тебе Боже! Чорний Генсек»
Химерно – це дуже м’яко сказано
Уривок з книги Вікторії Авеярд "Багряна королева"
Вибір читачів Goodreads
Улюблені книги: Анетта Антоненко
Магія паперової книжки – це навіки
"КМ-Букс" шукає письменників!
Годі писати в шухляду!
Звонко Каранович "Три картини перемоги"
А чи був переможець?
ФОРУМ ВИДАВЦІВ 2017: чого чекати від українських видавництв (частина ІІІ)
Книжкові новинки до Форуму Видавців
ФОРУМ ВИДАВЦІВ 2017: чого чекати від українських видавництв (частина ІІ)
Книжкові новинки до Форуму Видавців
Ніл Ферґюсон "Цивілізація"
Чому Захід став успішним.
Збірка короткої прози «Любов така»
У пошуках happy end’у
Френк Герберт "Дюна"
Вода висихає
"Як я став письменником", "Коли цвіли гарбузи", "Мандрівний замок Хаула" або Як я провела спеку-2
Коротко про важливе
Улюблені книги: Олексій Жупанський
Гарних книжок багато, поганих – теж, а життя одне
Енн Файн "Борошняні немовлята"
Книжка, яка відкриває очі на внутрішній світ дитини
Уривок з книги Степана Процюка «Травам не можна помирати»
Новий психологічний роман відомого автора
Улюблені книги: Остап Українець
Ніколи не знаєш, наодинці з якою книжкою залишишся
Елізабет Ґілберт "Велика магія"
Творчість як велика магія і сила зачарування
Уривок з книги Христі Фріланд "Плутократи. Епоха нових багатих і занепад старої системи"
Найкраща книга 2013 року за версією Financial Times
Томас Гарріс "Мовчання ягнят"
А вам страшно?
Уривок з книги Насіма Талеба "Чорний лебідь. Про (не)ймовірне у реальному житті"
Бестселер New York Times
Аньєс Мартен-Люган "Щастя в моїх руках"
Ще одна формула Щастя
Анджей Стасюк "Як я став письменником"
З гумором про головне
Богдан Дячишин "Думне слово Богдана Смоляка"
Спізнати таїну мовчання
"Нейроманта" Вільяма Ґібсона можна буде прочитати українською
Кіберпанк наближається
Книги про котів на честь Дня котів
Літературно-котячий несписок
"Песиголовець", "Подив і тремтіння" та "Смажені зелені помідори в кафе "Зупинка" або Як я провела спеку
Книжкове асорті
Роальд Дал "Джеймс і гігантський персик"
Вам таке і не снилося
10 успішних брендів
Бути успішним чи ні - ось у чому питання
Володимир Єрмоленко “Ловець океану: Історія Одіссея”
Злови свій океан, або Кожен сам собі Одіссей
Лорен Ґрофф “Долі та фурії”!
Що таке сімейне життя?
Чак Поланік "Бійцівський клуб"
Порожнє суспільство.
Дженні Ловсон "Несамовито щаслива"
Кумедна книжка про жахливі речі
Євгенія Артеменко, Олексій Смалько “Хороший вірус”
Зберегти природу
Тетяна Стрижевська «Файні товсті дівки, йо!»
Про важливе і справжнє
Філіп Зімбардо "Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло"
Ми не ті, ким себе вважаємо
Алла Рогашко "Її сукня"
Сила пам"яті
Улюблені книги: Слава Світова
Надихають сильні духом
"Фонтан казок" створює "Легенду"
Легенда твориться нині
theUKRAINIANS II: Історії успіху
Розмови з успішними
Артем Чех "Точка нуль"
Війна – це нецікаво
Уривок із книжки Івана Андрусяка "28 днів із життя Бурундука"
Бурундук повертається!
Улюблені книги: Тетяна Стрижевська
Обирати книгу – це цілий ритуал!
Володимир Рутківський "Ганнуся"
Таке цікаве дитинство
Мішель Бюссі "Літак без неї"
Таємниця, яка досі не розгадана
Гаррі Поттер. 20 років потому
Особиста історія знайомства з чарівником
Уривок з книги Гела Елрода "Чудовий ранок. Як не проспати життя"
прожити омріяне життя
Улюблені книги: Сашко Завара
Асоціативна книжка – це я сам.
Оксана Сайко "Птахи завжди повертаються"
Божевілля існує
Амелі Нотомб "Подив і тремтіння"
Схід і Захід: від прірви до компромісу
Пауль Целан "Злам подиху"
Насичена поезія
Зірка Мензатюк "Зварю тобі борщику"
Смачні казки
Улюблені книги: Поліна Кулакова
В паперових книгах є душа
Вільям Сомерсет Моем "Розмальована вуаль"
Історія очікування кохання.
Робін Слоун "Цілодобова книгарня містера Пенумбри"
Книгарня, яка завжди з тобою
Жан-Поль Дідьєлоран "Читець у ранковому експресі"
А чим ви займаєтесь у потязі?
Адам Джонсон "Усмішки долі"
Знайти відповіді на запитання
Фрагменти з книги Олексія Жупанського "Благослови Тебе Боже! Чорний Генсек"
БТБ!ЧГ
Поліна Кулакова "Корсо"
Часом так приємно помилятися
Улюблені книги: Олег Чаклун
Головне знаходити час на читання!
Ерін Гантер "Коти-вояки"
Хвостаті герої, що підкорюють світ
Люсі-Мод Монтгомері "Енн із зелених дахів"
Неповторний дитячий світ
Книжковий Арсенал 2017. Видавництво «Ранок»
Книжки для дітей
Сона Ван "Лібрето для пустелі"
Узагальнене у строфі століття
Роальд Дал "Матильда"
Історія особливої дитини
Мирослав Дочинець "Світован. Штудії під небесним шатром"
Жити в гармонії.
Книжкові топи Книжкового Арсеналу
А що придбали ви?
Улюблені книги: Сергій Комберянов
Проблем не існує, є задачі
Артем Чапай "Авантюра XL"
Мандрівки, які завжди з тобою
Степан Процюк "Варвари"
Про людяність і силу духу
Олександр Красовицький про Книжковий Арсенал 2017
10 підсумків
Олександра-Ксенія Медвідь "ОМ"
Розкрити душу.
Нам не вистачає… ЗВИЧКИ
За книжкою Дахіґґа «Сила звички»
Волтер Айзексон "Інноватори: як група хакерів, геніїв та ґіків здійснила цифрову революцію"
Поетична наука комп’ютерного світу
10-й Дитячий Форум
КОСМОВІЗІЯ: супергерої та книжкова туманність
Kharkiv BookFest - 2017: куди бігти і на що дивитися
Харків фестивалить і запрошує приєднатися
Улюблені книги: Вікторія Гранецька
Моя книжкова шафа просто переповнена
Ернст Юнґер "В сталевих грозах"
Фронтова проза
Слава Світова "Жила-була Я"
Про звичайних незвичайних жінок
Ольга Кобилянська "Апостол черні"
Інша Ольга Кобилянська
Улюблені книги: Аня Архитко
Читати - це круто!
5 весняних книжок з присмаком смутку
Ніжна меланхолія
Уривок з книги Анджея Стасюка "Як я став письменником"
Уривок з книжки Алли Рогашко "Її сукня"
Історія, яка сколихне ваші почуття
Улюблені книги: Алла Рогашко
Бути собою, попри все!
Книжкові новинки до Книжкового Арсеналу (частина 3)
Що шукати на Книжковому Арсеналі?
Книжкові новинки до Книжкового Арсеналу (частина 2)
Що шукати на Книжковому Арсеналі?
Книжкові новинки до Книжкового Арсеналу (частина 1)
Що шукати на Книжковому Арсеналі?
Мирослав Лаюк “Баборня”
Про баборню, дракона освіти й викрадене життя
Оголошено фіналістів Міжнародної Букерівської премії
Новини з книжкового світу.
Улюблені книги: Віоліна Ситнік
Книга – це мистецтво
Містична історія від Галини Пагутяк
Неперервні пошуки
Карта емоцій Лондона від вчених з США
Цікаві новини від Читай.ua
Мистецький фестиваль "Ї" у Тернополі
Травень, книги, Тернопіль - щастя книголюба!
Володимир Лис "Діва Млинища"
Тенета любові
Література в стилі mashup і retelling
Розбираємось з мешап і ретеллінг
Уривок з книжки Деніела Белла "Китайська модель"
Зламати стереотипи мислення
Маргарита Сурженко "Квартира київських гріхів"
Хто впаде в обійми своїх гріхів?
Обкладинка до українського видання Ернеста Гемінґвея «Старий і море»
Новини від Читай.ua
Знайшли блокнот XVII століття із записами про Шекспіра
Читайте цікаві новини разом з Читай.ua.
Пулітцерівська премія 2017. Що почитати?
Переможців вибрано!
Улюблені книги: Наталія Гурницька
Світ, прихований під обкладинкою
А ви вмієте готувати смажені зелені помідори?
Рецепт щасливої родини у нещасливі часи
Новинки березня від видавництва Наш Формат
Цікаві новини від Читай.ua
Рута Шепетіс "Поміж сірих сутінків"
Чого вартує життя?
Улюблені книги: Анна Хома
Фентезі, пригоди і любов
Сергій Комберянов "Крадії пам’яті"
А що б ви зробили?
Улюблені книги: Кузько Кузякін
Трохи строкато і спонтанно, але дуже цікаво
Станіслав Лем "Високий Замок"
Любов до міста
5 травелогів, які змусять вас пакувати валізи для відпустки
Подорожуйте і читайте
Ася Казанцева "В інтернеті хтось помиляється"
Просто про складне
Екранізують "НепрОстих" Тараса Прохаська
Чудова новина
Василь Шкляр "Маруся"
боротьба не припиняється
Улюблені книги: Мія Марченко
Книжкові епохи письменниці
Томас Гарріс "Мовчання ягнят"
Психологія вбивці
Опублікували невідоме оповідання Френсіса Скотта Фіцджеральда
Хороші новини
10 цікавих фактів про книги
Приємного читання, книголюби
Еріх Марія Ремарк. Що почитати?
Список порад від Читай.ua
Степан Процюк "Полянами і хмарочосами"
Сильна чоловіча проза
Улюблені книги: Ірина Даневська
Книжкові улюбленці авторки пригод князя Радзивіла
Ерін Моргенштерн "Нічний цирк"
Таємниці мають свою силу
Олег Шинкаренко "Перші українські роботи"
Все відрізняється тільки способом поєднання
Улюблені книги: Богдан Жила
В книжках народжується музика.
Лютий і його новини
Що цікавого відбулося цього місяця?
Джеймі Голмз "Нонсенс: осягнути і перемогти"
Збагнути незбагненне.
Кохання, загублене у часі: романтично-містичне "Осіннє рондо місячної ночі"
Найдорожчий скарб любові
Арам Пачян "Робінзон"
Голос, що запалює сірники.
Уривок з роману: Маргарита Сурженко "Квартира київських гріхів"
Янголи спостерігають за нами мовчки.
Улюблені книги: Боісіда
Київська письменниця і її улюблена фантастика
Ніл Гейман "Книга кладовища"
Про кладовище, сповнене життям
Шевченківську премію з літератури отримав Іван Малкович
Переможець.
Ф. Скотт Фіцджеральд "По цей бік раю"
Ласкаво просимо в “епоху джазу”.
На чорно-білій плівці 1904 року побачили Марселя Пруста
Це він?
Ситнік Віоліна "Особистий простір"
Наче клей із вишневого дерева на пальці.
«Зродилися ми великої години…» ОУН і УПА. Бібліотека «Історичної правди»
Історія – скарбниця наших діянь.
Ксенія Циганчук "Коли приходить темрява"
Твоя темрява.
Кузько Кузякін "Біла трішки чорна-пречорна книжка"
Чорна книжка з білою душею
Січень і його новини
Що книжкового приніс перший місяць зими?
Джей Ашер "Тринадцять причин чому"
Жити не можна померти
Еріх Марія Ремарк. Його творчість
коротко про головне
Р. Дж. Паласіо "Диво"
Диво всередині
Еміль Золя "Жерміналь"
Життя таке, яке воно є.
Ірина Даневська "Німецький принц Богуслав Радзивіл"
Пориньте в загадку.
Оксана Довгаль "Запиши мої сни"
Книга про сни, що стають словами.
Джорджина Говелл "Королева пустелі"
Пригоди долі.
Валер’ян Підмогильний "Місто"
Місто людей.
Патрік Несс "Голос монстра"
Дитяча книга для дорослих.
Чому читання корисне?
10 причин, чому читати таки варто
Хан Канг "Вегетаріанка"
Чи правильне це рішення?
Книжкові підсумки 2016 року
Враження від прочитаних книжок.
Ростисав Семків "У нас мало пишуть, тому що мало читають"
Книга коштує стільки, скільки в неї вкладено праці, ресурсів.
Новинки 2017-го від українських видавництв (продовження)
На що чекати книголюбам у 2017 році?
Новинки 2017-го від українських видавництв
Чим порадує нас книжковий 2017-ий рік?
Боісіда "Дивовиддя про святих русалок"
А вам цікаво, як кохають духи?
Галина Пагутяк "Гіркі землі"
Називати речі своїми іменами.
Антон Санченко "Земля Георгія"
Збірка оповідань про моряків та море.
Як ніколи не видати книгу
Прислухатись чи ні - вирішувати вам.
Крістін Генна "Соловей"
Сучасна книга про несучасну війну.
5 книг з новорічним настроєм
Пориньте в свято.
Алла Рогашко "Крізь безодню до Світла"
Так пишуть щасливі люди...
Рафєєнко Володимир "Contra spem spero".
Не забуті.
Книжкові дарунки для чемних і не дуже
Книги від Святого Миколая
Юрій Косач "День гніву"
Про героїзм в його природному стані.
Андрій Гарасим "Борги нашого життя"
Гостросюжетний трилер.
Жозе Сарамаґо "Сліпота"
Коротко про найважливіше.
Альвідас Шляпікас "Моє ім‘я Маріте"
Трагедія, якої не мало б бути.
Леся Коковська-Романчук "Благословен, хто йде"
Зцілення вірою.
Віра Агеєва "Дороги й середохрестя"
Есеї про українську літературу.
Галина Пагутяк "Слуга з Добромиля"
Слуга свого господаря
Як написати роман: 9 цінних порад
Хороші поради для письменників-початківців
Листопад та його новини
Чим нам запам’ятався листопад
Анджей Стасюк "Галицькі Оповідання"
Нестандартна збірка оповідань.
Жозе Сарамаґо "Перерви у смерті"
Що це?
Макс Кідрук: Той, хто вміє лякати
Що, після чого і чому читати?
Книжкова Чорна П’ятниця
Як ми полювали за книжками.
Дін Кунц "Ешлі Белл"
Не шукайте Ешлі Белл
Євген Стеблівський “Звенигора. Повстанці. Шабля на комісара”
Земля, від якої можна торкнутись Неба.
Чарлз Дікенс "Повість про двоє міст"
It was the best of times, it was the worst of times...
Два музиканти, один кіношник і переселенець.
Як в Києві «ДНК» презентували.
Слово року - 2016
Що ж там вибрали?
Лі Бардуго "Шістка воронів"
Про серця, які шукають ціль.
Дмитро Савченко: "У нас нібито є література, але вона якась така жевріюча, постмодерністська"
Непересічне інтерв’ю.
5 книг про Карпати
Карпат багато не буває!
Прохасько, Забужко, Андрухович і Малкович про рідну мову
А ти спілкуєшся українською?
Одрі Ніффенеґґер "Дружина мандрівника в часі"
Ціна часу.
Жовтень 2016. Що ми читали?
Слідами прочитаних книжок за жовтень.
Жовтень та його новини
Чим нам запам’ятався жовтень
Жахи від редакторів Читай.ua
Буде страшно.
Іґнацій Карпович "Сонька"
Історія, в якій немає часу
Хелловін в атмосфері Стівена Кінга
Вам буде страшно.
Роман Іваничук "Орда"
Пророцтво, якому не обов’язково збутися
Алла Рогашко "Осіннє рондо місячної ночі"
Кохання!
6 викликів тому, хто наважився читати "бестселер вчорашнього дня"
А ви все прочитали?
Ерік-Еммануель Шмітт "Улісс з Багдада"
Де дім твій, Одіссею?
Ельфріде Єлінек "Піаністка"
Огида чи пристрасть?
Таня Малярчук "Забуття"
Герої, (не)загублені в часі
10 способів змінити домашню бібліотеку
Давайте займемося вашою бібліотекою!
Шерон Оуенс "Чайна на Малберрі-стріт"
Чого тільки не трапляється в чайній!
Анрі Левенбрюк "Заповіт віків"
Да Вінчі, Дюрер, Париж і заповідь Христа
Лорен Ґрофф "Долі та фурії"
Що ховається за завісою шлюбу?
Жадан, Фоззі та ін. "ДНК"
Сім доль - одна ДНК
Де я читаю? Біла Церква
Де почитати в Білій Церкві?
Сезонна меланхолія: 5 книг з осіннім настроєм
Настрій для читання
Після AETHERy
Що таке AETHER? Як його зрозуміти?
Володимир Селезньов "Мовні війни: Міф про «зіпсованість» української мови"
Популярно про міфи щодо української мови
Вересень і його новинки
Те, чим запам’ятався вересень
Аннабель Пітчер "Моя сестра живе на камінній полиці"
Цінувати те, що є тут і зараз
Мавпи, мітохондрії і дефібрилятор або "Зазирни у мої сни" в Києві
А що ви знаєте про сни?
Таня Малярчук “Біографія випадкового чуда”
Хто ти?
Мішель Уельбек "Карта і територія"
Хто ці дивні люди?
Ірина Ігнатенко "Жіноче тіло у традиційній культурі українців"
Наша неймовірна історія
Філіп Ванденберг "Гладіатор"
Хоробрість на межі
Книги осіннього настрою
Подих осені.
Сергiй Жадан “Anarchy In The Ukr”
Слово про свободу.
Джон Барт "Кожна третя думка"
Історія, після якої хочеться любити
Паоло Джордано "Самотність простих чисел"
Математичне моделювання буття.
Макс Кідрук "Зазирни у мої сни"
Є речі, які пояснити не вдасться.
"Читай.Молодь": Сергій Завалко
Спецпроект. Що читає українська молодь?
Ярослав Мельник "Маша, або Постфашизм"
Не все, що є, повинно бути.
Орхан Памук "Музей невинності"
Поезія колекції речей.
Анна Гавальда "Мені б хотілось, щоби хтось мене десь чекав"
Непересічні історії.
Василь Карп’юк "Ще літо, але вже все зрозуміло"
Відчуття прекрасного.
Джоджо Мойєс "До зустрічі з тобою"
Кохання, яке воно є.
Ніна Джордж "Маленька паризька книгарня"
Щастя – є!
Олександра Григорчук "Femme Watcher": поезія
Ніч, місяць, затишок і ти.
"Читай.Молодь": Марія Кізуб
Спецпроект. Що читає українська молодь?
Іван Кідещук "Наш Шевченко"
Щедра палітра живого Шевченкового слова.
"Читай.Молодь": Ігор Ганненко
Спецпроект. Що читає українська молодь?
Аньєс Мартен-Люґан "Щасливі люди читають книжки і п’ють каву"
Істина щасливих людей.
"Читай.Молодь": Олeна Проскуровська
Спецпроект. Що читає українська молодь?
"Читай.Молодь": Сергій Костріков
Спецпроект. Що читає українська молодь?
"Читай.Молодь": Христина Шинкарук
Спецпроект. Що читає українська молодь?
Орхан Памук "Сніг"
Поліфонія снігу Орхана Памука.
Ігор Зарудко: "Видавнича справа – це комплекс позитивних речей"
Мені хочеться проводити усе своє життя поруч з книгами!
Що робити, коли не хочеться читати?
Страх усіх книголюбів.
Енріке Віла-Матас "Таке ось дивне життя"
Життя занадто коротке, а день занадто довгий.
Марґарет Мадзантіні "Не йди"
Сповідь.
Крістіна Бейкер Клайн "Сирітський потяг"
Відчуття зневіри.
Світлана Талан "Не вурдалаки"
Кохання опалене війною.
Міюкі Міябе "Віртуальна сім’я"
Самотність в мережі, яка вбиває.
Липень і його новинки
Цікавинки від Читай.ua.
Анджей Стасюк "Схід"
Знайти своє місце в світі.
Сашко Лірник: "Наша задача розвінчувати міфи і творити свої висотки"
Тримаючись національної основи.
Янн Мартель "Життя Пі"
Віднайдений рай.
Давидові Гофштейну – 127
Хто ти?
Венко Андоновські "Пуп землі"
Роздуми про усе і про усіх.
Письменник і його світогляд
Що надихало.
Серіали, які завдячують своїй появі книгам
Подвійне щастя.
Еріх Марія Ремарк "Тіні в раю"
Надія на краще життя.
Ольга Токарчук "Бігуни"
Тільки вперед.
Курбан Саїд "Алі та Ніно"
Кохати - значить жити.
Еріх Марія Ремарк "Іскра життя"
Негасима надія.
5 книг про кохання
Кохайте і буде вам щастя.
Роман Іваничук "Серед повені книг"
те, що надихає
Джейн Остін "Сандітон"
Коли дихаєш морем – розумієш, як пахне щастя.
Герман Гессе "Людина на прізвище Циглер"
Обличчя натовпу.
5 українських книг про підлітків і для підлітків
Замінити модні гаджети.
Галина Пагутяк "Уріж та його духи"
Світ іншого життя.
Хала Джабер "Килим-літак до Багдаду"
Історія, яка не повинна забутись.
Мішель Уельбек "Платформа"
Вдавати, що не бачиш - не вихід.
Червень і його новинки
Час – ще той невблаганний монстр.
Сомерсет Моем "Видимість та реальність"
У якому світі живеш ти?
Ешлі Венс "Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє"
Людина-епоха
Героїзм в українській усній словесности
Український дух і характер.
"Поланікізація українського читацького простору"
...або розмова про популяризацію альтернативної прози.
Умберто Еко "Празький цвинтар"
Розгадати загадку.
Емілі Локгарт "Ми були брехунами"
Історія родини Синклерів.
Яхим Топол "Майстерня диявола"
Де справжній Схід?
5 книжок, аби поплакати
Книжки, сльози та солодкі цукерки.
Гі де Мопассан "Життя"
Залиште ілюзії.
Хорхе Луїс Борхес "Вигадані історії"
Лабіринти текстів.
Генрі Марш "Історії про життя, смерть і нейрохірургію"
Також люди.
Надійка Гербіш "Теплі історії до кави"
Історії про щастя із кавовим присмаком.
Травень і його новинки
Цікавинки.
Курт Ройбер "Сталінградська Мадонна"
Відчай і надія.
Світлана Алексієвич "Чорнобильська молитва. Хроніка майбутнього"
Те, що болить.
Тиждень з Читай.ua: Друзі і студентські роки
Наш тиждень.
Митець і людина
Його правила.
Оксана Сайко "До сивих гір"
Внутрішній світ людини.
Володимир Лис "Графиня"
Чари слова.
Оскар, який цілував невідомого йому Бога
Єдине рішення - жити.
QUANTUM закінчився! Хай живе QUANTUM 2!
А що ти знаєш про Всесвіт?
Прес-реліз. Володимир Селезньов "Мовні війни"
Якою мовою спілкуєтеся Ви?
Софія Андрухович "Фелікс Австрія"
Таке дивне кохання.
Еріх Марія Ремарк "Ніч у Лісабоні"
Апокрифічне життя.
Магія кохання від Валерія Шевчука
Уміти кохати.
Юстина Соболевська "Книжка про читання"
Більше, ніж хобі.
Джоан Ролінґ “Несподівана вакансія”
А ти усе правильно зробив?
Тиждень з Читай.ua: Фелікс Австрія, Джамала і Дитячий форум
Усюди перемога.
145-ті роковини Великого Страдника
Не забутий.
Львів - герой мого роману
Обличчя літературного міста.
Століття без Шолома-Алейхема
Треба бути щасливим!
Жах, що летить на крилах ночі
Читати і лякатися.
Самюел Беккет "Уот"
Що наше життя? Фігня!
Цитати з книги "Небезпечно - істина" Ошо
Сміливість прийняти непізнане.
Деніел Кіз "Квіти для Елджернона"
Будьмо людьми. Завжди.
Підбірка книг до Великодня
Те, що варто читати.
Інша сторона війни
Там бувають і веселі моменти.
Івлін Во "Незабутня"
А ти зробив усе правильно?
Умберто Еко, Жан-Клод Кар"єр "Не сподівайтеся позбутися книжок"
Запах пожовклих сторінок.
Ірина Тетера "Київ – New York"
Іще одна історія про кохання.
Террі Пратчетт. Творець свого власного, особливого світу.
Творець найоригінальнішої Смерті.
Вольф-Дітріх Гайке "Українська дивізія "Галичина"
Вони хотіли волі.
Філіп Дік "Затьмарення"
надія ніколи не буває марною
Андрій Кокотюха "Чорний ліс"
Історія, що сховалася між старими деревами.
Артуро Перес-Реверте "Клуб Дюма"
Вперед до пригод.
5 книг з атмосферою старого Львова
Львів не продається.
Ця загадкова Планета
Куди їх усіх помістити?
Максим Кідрук "Бот"
Майбутнє вже поруч.
Світлана Талан "Купеля"
Чи здатне кохання змінити людину?
Василь Махно "Дім у Бейтінг Голлов"
Де твій рідний дім?
Люко Дашвар "Покров"
Що важливе тобі?
Йозеф фон Ейхендорф "З життя одного нероби"
Подорож і кохання.
Герман Гессе. Що почитати?
Проза, що зачаровує.
Книжковий Арсенал 2016. Видавництво "Основи"
Подаруй собі книжку.
Книжковий Арсенал 2016. Видавництво "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА"
Усе найкраще книголюбам.
Книжковий Арсенал 2016. Видавництво "Клуб Сімейного дозвілля"
Книжкові новинки.
Сергій Лойко «Аеропорт»
Дякуємо за нову весну.
Книжковий Арсенал 2016. Видавництво Жупанського
Наїма, Вальзер та Сартр.
Вальтер Скотт "Квентін Дорвард"
Честь і слава.
Книжковий Арсенал 2016. Видавництво Старого Лева
Для книжкових гурманів.
Колін Маккалоу "Ті, що співають у терні"
Просто кохати.
Книжковий Арсенал 2016. Видавництво Discursus
Нові книги приносять щастя.
Книжковий Арсенал 2016. Видавництво Vivat
Новинки - це завжди цікаво.
Роздуми Мерсо про життя
Чи бажаєте ви померти сьогодні?
7 квітневих книг для натхнення
Те, що надихає цієї весни.
Знайомство із записками Гарі Галера
Долаючи хворобу часу.
Бернхард Шлінк "Читець"
Чи можливе прощення?
Письменники та їхні пухнасті друзі
Хто кого приручив?
Айн Ренд Трилогія "Атлант розправив плечі"
Неймовірний світ людської сили.
Стівен Кінг "Відродження"
Рок-н-ролл, діду, рок-н-ролл!
Стівен Кінг. Що почитати?
Розпочнемо знайомство.
Роздуми Доктора Серафікуса
Нестандартне мислення.
"Війна і міф. Невідома Друга світова"
Минуле нас не залишить.
Франц Кафка. Що почитати?
Відкрий для себе його твори.
Дитяче про недитяче, або як стають душогубами
Любов з дитинства.
Елізабет Костова "Історик"
Міф перероджений у роман.
Фенні Флегг "Смажені зелені помідори в кафе "Зупинка""
Зупинка довжиною в життя.
Олдос Хакслі "Прекрасний новий світ"
Коли все напередвизначено.
Василь Шкляр "Кров кажана"
Містичні герої, що приходитимуть у снах.
5 надзвичайних книгарень Європи
Там час зупиняється.
Економічне питання
Поза межами можливого.
Стівен Кінг. Видатний містик чи дешева вульгарність?
Чи варто називати його книжки літературою?
Тиждень з Читай.ua: Зустріч друзів
Розмова за кавою.
«Диявол ховається в сирі», або книжка нелегальний мігрант
Завжди поруч.
Наталка Доляк "Загублений між війнами"
Непересічна доля.
Юрій Шевельов "Четвертий Харків"
Поза собою ‑ нічого, крім брехні.
5 весняних книг
Черпайте весняне натхнення в книгах.
Франц Кафка. Той, що вбиває радість
Приречений на смерть, відродиться у власних творах.
Олександр Бойченко "50 відсотків рації"
Насолода від слова.
Тиждень з Читай.ua: Пошуки своєї весни, місця в книгарні і відчувати Березень.
Пошуки натхнення весною.
Наш канон
Не забуваймо своє.
Це була моя остання зустріч з батьком
Юрій Шухевич про останню зустріч з батьком.
Генрик Сенкевич «Quo vadis»
Куди йдеш, Господи?
Елізабет Ґілберт "Їсти, молитися, кохати"
Віднайти себе.
Слово редактора. Березень, 2016 року.
Усім весна.
Герман Гессе "Гра в бісер"
Куди приведе гра.
Майже жива істота
Коли щастя у руках.
Руслан Частий "Степан Бандера: міфи, легенди, реальність"
Висновки доведеться робити самому.
Тиждень з Читай.ua: Дві сильні жінки, одна чарівна казка і чудовий співрозмовник
Ще один тиждень і нові враження.
Премія модерної есеїстики імені Юрія Шевельова
А що ти знаєш про ессе?
Мистецтво творити
Світла сторона.
Курт Воннеґут "Бойня номер п’ять або хрестовий похід дітей"
Цвінь-цві-рінь.
Фредерик Беґбедер "Уна і Селінджер"
Ловець Уни у житі Чапліна.
Вільям Ґолдінґ "Бог Скорпіон"
Драма на берегах Нілу
Мистецтво руйнувати
Темна сторона.
Тиждень з Читай.ua: Життя без інтернету, драматичний футбол та особливий Гессе
Діалог читача з редакцією Читай.ua.
Лякачки до всирачки, або Конкурс горор-оповідань №1
Усім буває страшно.
Умберто Еко. Що почитати?
Велич Особистості.
Умберто Еко. Дарунок з небес
Енциклопедист сучасності.
Всесвіт Валерія Шевчука (частина 2)
Тут ховається справжнє багатство.
Чак Поланік "Карлик"
Геній добра чи зла?
Наталя Гурницька "Мелодія кави у тональності кардамону"
Гріховність почуттів.
Всесвіт Валерія Шевчука (частина 1)
Думки, що надихають.
Так, я є патріотом своєї держави, так, я є націоналістом
Розмова з Юрієм Руфом.
"Урізька готика" - краща готика від Галини Пагутяк
Коли зупинився час.
Оноре де Бальзак "Батько Горіо"
Більше, ніж просто оповідання.
5 книг, які можна подарувати коханому на день всіх закоханих
Усе найкраще для нього.
5 книг, які можна подарувати коханій на Валентина
Причаруйте її.
Василь Шкляр "Залишенець.Чорний ворон"
Воля України або смерть.
Не те життя
За парканом краще.
Аллан і Барбара Піз "Мова взаємовідносин"
зрозуміти і любити
Умберто Еко "Ім'я рози"
Таємниці за зачиненими дверима.
Джонатан Фоер "Страшенно голосно і неймовірно близько"
Незвідані людські долі.
Лишилось тільки ще спакуватись...
Я утомився.
Розмова про давню арабську літературу
Арабська казка.
Ентоні Дорр "Все те незриме світло"
Війна буває різною, як і люди.
Джеймс Джойс "Улісс"
Thought is the thought of thought
Ерік - Еммануель Шмітт “Амнезія, або маленькі подружні злочини”
Ніщо не вічне.
Пітер Мейл "Рік у Провансі"
Рік безмежного щастя.
Слово редактора. Лютий, 2016 року.
Наш старт. Минув рівно місяць.
Ланцюг пізнання
Розпочни свій шлях до істини
Марія Матіос "Солодка Даруся"
присмак відчаю і гіркоти
Ірина Савка "Осиний мед дикий"
Гірчить доля наша.
Віктор Єрофєєв "Енциклопедія російської душі"
Чи реально зрозуміти царство Сірого?
Холодноярський водевіль
Буде концерт!
5 книг для подруги
Така дружба існує.
Філософи-читаки і поети-шарлатани
Не модою єдиною.
Умберто Еко "Бавдоліно"
У пошуках царства Пресвітера Йоана.
Віктор Гюго "Емі Робсар"
Біс мстить за Ангела.
Книжкова ієрархія
Примирити усіх.
Андре Моруа "Літературні портрети"
Подорож у літературний світ.
Юрій Винничук "Танго смерті"
Остання мелодія.
Не тільки Марк Твен. Добірка американської прози
Народження американської історії.
Знайти в собі сили
Заради чого усе це?
Вікторія Гранецька "Мантра-Омана"
Самсара = Нірвана
Ернест Хемінгуей "Свято, яке завжди з тобою"
Закохатися раз і назавжди
Еріх Марія Ремарк "Тріумфальна арка"
Кохання зі смаком кальвадосу.
Габрієль Гарсія Маркес. Чи бувають крила у самотніх?
Самотність, що ховається між рядками.
Маленький діалог минулого і сьогодення
Придивіться уважно до старих фотографій.
Валерій Шевчук "Дім на горі"
Відчуйте спокій синьої дороги.
Констатація - перший крок
Другий - боротьба.
Василь Шкляр: "Читати - найдешевше і найкорисніше задоволення на землі"
ексклюзивне інтерв’ю Василя Шкляра
Герман Гессе "Паломництво в країну Сходу"
здійсніть власну мандрівку в ранкову країну
Робін Шарма "Монах, який продав свій Феррарі"
Знайди свою Дхарму.
Володимир Лис "Століття Якова"
Пройти через пекло і залишитись собою.
Топ-5 книг великого француза
Вірність та дружба - незламні твердині.
Мішель Уельбек "Покора"
Подвійний Уроборос та закільцьована змія.
5 книг про вічне кохання
Вірте в кохання.
Стівен Гокінг "Коротка історія часу"
Відкрий безмежний Всесвіт.
Вічність у тобі
Надія породжує спасіння.
Історія одного шевця
Будь-яка праця - це мистецтво.
Ян Сігел "Діти Атлантиди"
Сюжет, який приходитиме у снах.
Великий Брат посміхається
Держава - це я?
Ірен Роздобудько “Ґудзик”
Покохати, ще не означає бути щасливим.
7 книг, котрі змінять ваш світогляд
Читайте в українському перекладі.
Портрет Америки
Країна очима письменників.
Джордж Орвелл "Колгосп тварин"
Казка, яка дуже схожа на правду.
Книги з присмаком кави
Кавові історії від Івана Болгарова.
Франц Кафка "Процес"
Так винен чи ні?
Леопольд фон Захер-Мазох "Венера в хутрі"
Пристрасть від Захер-Мазоха.
Проблема сприйняття прочитаного
Книга - це завжди пошук знань.
Стівен Кінг "Сяйво"
Він уже близько. Біжи.
Роман Іваничук «Бо війна війною…»
І це також твоя боротьба.
Незламний Василь Стус
Скарб України.
Петро Кропоткін "Держава та її роль в історії"
Історія, яку приховують від вас.
Поговоримо про Різдво
Подаруй собі казку.
Літописець середньовіччя
Інтелектуальний скарб сучасності – Умберто Еко
Дзвінка Матіяш "Марта з вулиці Святого Миколая"
Маленька книга про велике Добро.
Артур Шопенгауер "Метафізика статевої любові"
Трохи німецької філософії.
День народження фентезі
Як не стати гобліном - поради Толкіна.
Еріх Марія Ремарк "На Західному фронті без змін"
Книга про справжню війну. Без фальші і прикрас.
Жіноча сила
Віднайти себе у книгах.
Ерік - Емманюель Шмітт "Оскар і Рожева Дама"
Надія є завжди, не дивлячись на біль і страх.
Герман Гессе "Сіддхартха"
Історія одного будди
Коли погасло світло
Не відволікайтесь. Читайте.
Орхан Памук "Біла Фортеця"
Мандрівка до Туреччини.
Улюблені книги Оксани Бісик
Львівський гід і її must read.
Естетика читання
Колись фраза - "Я читаю",- звучала по-іншому...
poster